x-kom hosting

Czy Mogę Ze Spokojem Zakupić Kartę Tv?

kaczy1217
utworzono
utworzono

Witam!

Mam zamiar zakupić sobie kartę TV Leadtek WinFast TV2000 XP RM i mam taki problem bo nie chciałbym zeby ten zakup okazal sie bezsensowny. Chodzi mi o to ze ta karta zgrywa i rownoczesnie ripuje obraz do wybranego formatu a nie wiem czy moj sprzet poradzi sobie z tym i dlatego zwracam sie z pytaniem do osob ktore uzytkuja podobny sprzet.

Moja konfiguracja:

Athlon XP 1700+

384 MB RAM

Radeon 9550 128MB

HDD 20 GB

kszyhu87
komentarz
komentarz

pewnie chcesz nagrywać TV i jednoczesnie zkompresować go tak aby film 1,5h zajmował 700mb?

jeżeli tak to nie ma szans. Tym bardziej na twoim kompie :-(

jedynie co ci zostaje to nagrywanie bez kompresji, czyli film 1,5h zajmował będzie z 30gb - dopiero później będziesz musiał bawić się w kompresje innymi programami do DIVX czy RMVB.

sam mam karte TV i chciałem nagrywać, ale nie da rady, a mam lepszego kompa od ciebie i to sporo.

no chyba ze kupisz jakąś kozacka drogą karte która nie kosztuje 50zł :-(

najlepiej kup sobie DVD RECORDER do normalnego TV - lepiej na tym wyjdziesz he:-)

pozdro

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.