x-kom hosting

Problem Z Płyta Gigabyte

benek59
utworzono
utworzono

mam płyte gigabyte ga-g33m-s2.nie moge jej zaistalowac.jak daje na Expres instal to mi sie pokazuje ze musze uruchomic kompa ponownie robie robie tak i dalej lipa;/nie ma dzwięku, myszka mi sie nie świeci(oznacza to ze nie jest zainstalowana płyta) co robi.a jak daje osobno to mi sie instaluje ale dzwiek i z myszka dalej lipa.

dar55
komentarz
komentarz
jak daje na Expres instal

a co ty dajesz na ten expres?

benek59
komentarz
komentarz

kazdy sposóbinstalacji sie nie udaje:(jak mam to zrobi

dar55
komentarz
komentarz
a jak daje osobno to mi sie instaluje ale dzwiek i z myszka dalej lipa.

:) a to ?

chcesz powiedzieć że instalujesz sterowniki ?

sterowniki do myszy nie musisz bo ma xp

do audio instaluj po restarcie jak zainstalujesz od chipsetu

benek59
komentarz
komentarz

własnie chipset sie nie instaluje bo mi pokazuje ze musze kompa uruchomic od nowa

dar55
komentarz
komentarz

masz po formacie świeżo ?

no to jeszce raz format -instalka xp - instalujesz stery od płyty , restart- od audio, restart- od grafiki restart

benek59
komentarz
komentarz

GA-G33M-S2 o moja płyta.płytke mam juz zainstalowaną.Mam PCI device ze nie jest zainstalowane(to sreriownik) a z płyty CD wogóle go nie znajduje..czyli co nie mam do dzwieku sterowniku??

dar55
komentarz
komentarz
PCI device

co tam masz wsadzone ?

sieciówkę? audio ?

benek59
komentarz
komentarz

mini dzeka

olej3232
komentarz
komentarz

W PCI nie da się włożyć mini jacka, więc domyślam się że to karta dźwiękowa. Zainstaluj od nowa system, bo z pewnością coś na grzebałeś, ściągnij najnowsze sterowniki i powinno być ok.

benek59
komentarz
komentarz

nie wiem ale, nie mam dziwku i kompa zawioze tam gdzie kupiłem i mi zrobią

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.