x-kom hosting

Który Lepszy.?

Miiisza
utworzono
utworzono

Witam.

Mam do wyboru dwa telefony. Sagem My411X lub SE w200i, którego z nich bardziej polecacie.?

pozdro.;]

ugresia
komentarz
komentarz

Sony Ericsson

Gość
komentarz
komentarz

SE

visor11
komentarz
komentarz

moze to nie jakiś bardzo dobry telefon SE ale sagem to badziewna firma nie polecam jej ! ja mam k550i i wszytsko ma i jest super polecam go :)

FrogsterPL
komentarz
komentarz

@visor11 - a miałeś kiedyś Sagema? Ja miałem (myX 3-2) i nie narzekałem.

Ale słyszałem opinie, że ten Bluetooth w Sagemie my411X to akurat "dla szpanu", bo bardziej nie działa niż działa ;)

Kurzun
komentarz
komentarz

Wiecie jaka jest prawda o Sagemach? 60% części pochodzi od firmy nokia - wystarczy, rozkręcić telefon i na większości części jest napis nokia a żeby było śmieszniej to soft do sagemów piszą programiści nokii bo Nokia i Sagem to tak jak Samsung i Medion. Miałem sagema - spadł z 4 piętra i działał, nie było żadnych problemów dlatego z tych dwóch oczywiście Sagem tym bardziej, że ten Se jest cienki.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

To Bluetooth jest chyba w tych 40%, skoro są opinie, że za bardzo nie zależy mu na działaniu :D Ale ja i tak do Sagema nic nie mam, niektóre modele są fajne ;)

Kurzun
komentarz
komentarz

Kiedyś miałem Sagema i jak go rozkręciłem to okazało się, że wyświetlacz, aparat, klawiatura, taśmy były Nokii. Wtedy zainteresowałem się tym i okazało się, że większość części pochodzi od nokii.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

A jaki model miałeś? Może ja się przyjrzę temu myX 3-2, nadal go mam :D

Przem_93
komentarz
komentarz

ja mialem sagem 6-2 czesto sie wieszal mialem go rozkrecic i pobawic sie nim ale jakis ***** kupil na szczescie

co do w200i to moj kumpel go ma i powiem ze jest z niego zadowolony bardzo wysoka jakosc dzwieku jak na taka cene wedlog mnie

Foq66
komentarz
komentarz

w200i jest lepszy,szkoda ze niekupowales go wczesniej jak byla promocja ze jak sie zarejestrujesz to gratis glosniczki :P

  • 9 miesięcy później...
Bednar09
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja wybrałbym sagema, ma dobry głośniczek tylko nieda sie przewijać mp3, ani zminimalizować otwarzacz (tzn. da sie tylko trzeba kombinować z minimalizacją). Miałem go dosyć dawno ale jest debeścialski pod względem jakości mp3, aparat nawet niezły jak na starsze telefony.

// kolejny odkop tematu

// +10%

// Tomek

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.