x-kom hosting

Przywracanie kopi

powaszkaa
utworzono
utworzono

Witam mam taki problem chcialem sobie zainstalowac drugi system operacyjn (w7) na oddzielnej partycji zrobilem na XP kopie danych wszystko pieknie cacy a przy uruchomianiu XP poprosilo mnie o wlozenie plyty instlacyjnej wlozylem i zaczelo mi instalowac nowego windowsa XP,gdy zainstalowalo chcialem przywrocic wszystkie pliki po 2h przywracania do danego foldera nie moge nawet wejsc w folder pokazuje 0 bajtow kompletnie nic wiecie jak mam zrobic zebym mial te pliki,ktore byly ? I dlaczego musialem wgrywac nowego XP ?

kelloco2
komentarz
komentarz

1. Myśl trochę nad składnią wypowiedzi
2. Na jakim nośniku masz tego backupa?
3. Jaką metodą to wykonywałeś? Po prostu przekopiowałeś pliki/folder czy jak?

powaszkaa
komentarz
komentarz

1. Postaram sie.
2. Nie wiem dokladnie o co chodzi...
3. Po prostu zrobilem kopie zapasowa niby sa tam wszystkie pliki ale jak je niby przywroci to nie moge odtworzyc folderu odmowa dostepu.

Igorrodz
komentarz
komentarz

[quote name='powaszkaa' timestamp='1349616609' post='1595990'] 2. Nie wiem dokladnie o co chodzi... [/quote]
Czy na dysku twardym czy na płycie CD/DVD czy na pendrive a może na taśmie ZIP masz ten backup?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.