x-kom hosting

Nieziemskie niestabilności podczas nagrywania frapsem!

KeczupikPL
utworzono
utworzono

[b] Witam. nagrywam Troche na YT. Ale ostatnio chciałem aby jakość filmów była lepsza wiec zmienilem w ustawieniach frapsa z Half Size na Full Size. Wszedlem w BF 3 ustawiłem wszystko na średnie i ustawilem frapsowi zeby nie przekraczalo 30 FPS. Ale gra...Robi sie bardzo niestabilna. Zacina sie , fps skacze. Poprostu nie da sie nagrywac! Bf 3 na Ultra bez Frapsa chodzi z 35-60 Fps! Co zrobic? Jak sobie z tym poradzić?
Moj sprzęt :
AMD Phenom II X4 955 Black Edition 3.21 GHz @ 3.6 GHz
GeForce GTX 550 Ti OC 1 Gb 192-bit ( Core clock 900@970 , Memory clock 1940@2488)
Dysk SATA II 400 GB - Tryb AHCI
4 GB ram (2x 2 Gb Kingston -1333) - 3 Gb virtualna , 1 Gb dla systemu
Zasilacz Chieftec 550-560 W[/b]

Krycha``
komentarz
komentarz

Spadki fps przy nagrywaniu frapsem prawdopodobnie przez dysk, a raczej na 90% to jego wina. Zdefragmentuj go, i zobacz czy coś pomogło.

KeczupikPL
komentarz
komentarz

[quote name='Krycha``' timestamp='1349551847' post='1595475']
Spadki fps przy nagrywaniu frapsem prawdopodobnie przez dysk, a raczej na 90% to jego wina. Zdefragmentuj go, i zobacz czy coś pomogło.
[/quote]

Hmm... mam taki programik UltraDefrag... juz robilem i quick optymalization i full optymalization i defragmentacje.... Ale jeszcze sprawdzalem innym programikiem , juz nie pamietam nazwy , jak tam z żywotnością dysku , to wszystko wyszlo pozytywnie. Dysk w pełni zdrowy.

Jakieś inne sugestie?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.