x-kom hosting

niskie fps podczas nagrywnia frapsem

adi145115
utworzono
utworzono (edytowane)

Mam problem, podczas nagrywania frapsem w grach strasznie spada mi fps (zawsze mam 60, pdoczas nagrywania spada do 30+, czasem spada do 15 i wtedy strasznie scina). Mam dobrego kompa a gierka nie jest wymagająca (league of legends).

Komp intel core i5 2500k 4ghz, 8gb ram ddr3 (kingston), radeon hd 6850 cyclone OC edition.

Co dziwne podczas nagrywania, procesor jest zużyty tylko w 25-40%, pamięć tak samo. Zmiana ustawien graficznych gry nie wpływa na ilsc fpsow.
Co prawda nie scina mi gry jak ustawie frapsa na 30fps, ale wtedy gra chodzi bardzo nie płynnie i to okropnie przeszkadza, a przy takiej maszynie nie powinno byc mowy o scinkach.

Jakieś pomysły?

Human
komentarz
komentarz

Zmień ustawienia w FRAPSIE na 60fps podczas nagrywania.

adi145115
komentarz
komentarz

Mam tak ustawione i w grze wtedy mam 30-45 (strasznie ścina, czasem spada do 10-15).

Krycha``
komentarz
komentarz

Podczas nagrywania pali się ciągle lampka od dysku? Pewnie nie wyrabia...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.