x-kom hosting

Brak możliwosci pisania w dziale giełda

Meeki
utworzono
utworzono

Witam.
Mam 75 postów a nadal nie moge pisac w dziale giełda

snip91
komentarz
komentarz

Masz 74 posty. W niektórych działach licznik jest wyłączony. W profilu podaje Ci pełną liczbę postów, a w temacie liczbę tych "zliczanych". Brakuje Ci jednego postu.

Youki
komentarz
komentarz

Pozwole sobie podlaczyc pod pytanie, z ciekawosci , w ktorych dzialach licznik jest wylaczony ?

snip91
komentarz
komentarz

Licznik wyłączony jest w HydeParku i w Sprawach forum.

  • Dobra wypowiedź 1
Youki
komentarz
komentarz

OK dziekuje za informacje i odpowiedz
Pozdrawiam !

bub
komentarz
komentarz

Z tego co wiem, to w grach i grafice też się nie nalicza ale nie jestem pewien.... Przynajmniej mi się nie nalicza :D

clockwork
komentarz
komentarz

Czemu jest aż taki duży limit? Chciałbym dać jedno ogłoszenie, a nie mogę :/ Przecież nie będę sztucznie nabijać postów...

gizmo223
komentarz
komentarz (edytowane)

Niestety taki jest regulamin i tego nie zmienisz. Zakładając konto na tym forum akceptujesz regulamin, który tu obowiązuje!
Chodzi chyba o to w tym zaostrzeniu by nowi tylko konta po to nie zakładali by pierwsze co zrobili po założeniu od razu to nie dawali ogłoszeń w dziale GIEŁDA, dlatego jest ta weryfikacja znaczy napisanie 75 sensownych postów na forum.

bub
komentarz
komentarz

Wszędzie zdarzają się oszustwa i próby naciągania. Ten system ma za zadanie wyeliminować chociaż częściowo osoby które chcą się tylko zarejestrować i rozsiewać tego typu ogłoszenie na forach.

  • 2 tygodnie później...
kasiac
komentarz
komentarz

Witam.

Od miesięcy poszukuję konkretnego modelu monitora. Ponieważ nie jest to produkt powszechnie dostępny i można znaleźć go jedynie wśród jego aktualnych właścicieli próbuję szukać pomocy na forach. Zakładam konto i zaskakuje mnie informacja, że nie mam możliwości dodania pytania w dziale "oferty kupna". Mimo najszczerszej próby zrozumienia....75 sensownych postów? Eh.

Pozdrawiam, Kasia

gizmo223
komentarz
komentarz

Właśnie po to jest ten weryfikator tych 75 sensownych postów, żeby coś otrzymać trzeba dać coś od siebie. Nie po to się konto zakłada by od razu w Dziale GIEŁDA pisać. Daj coś od siebie w zamian dostaniesz możliwość pisania w dziale giełda. Dla mnie sensowne to jest ponieważ w ten sposób eliminuje się osoby, który tylko po to się tu rejestrują by tylko sprzedawać czy składać oferty kupna!

Igorrodz
komentarz
komentarz

Po prostu chodzi o to, aby userzy nie rejestrowali sie na forum tylko w celu użycia go jako kolejnego serwisu ogłoszeniowego lub portalu aukcyjnego - bo ono do tego nie słuzy. ForumPC.pl to forum komputerowe służące do (najogólniej) dyskutowania o sprzęcie i oprogramowaniu, do rozwiązywania problemów z jego wyborem oraz do rozwiązywania problemów z jego awariami. Działy zaś takie jak Giełda czy Hyde Park są tylko dodatkiem do niego i bez nich forum mogłoby równie dobrze funkcjonować. A bez pozostałych - już niekoniecznie ;)

I dlatego właśnie administracja forum wprowadziła to ogłoszenie - jeśli pomagasz lub w inny sposób czynnie włączasz się w forum to jako swoistego rodzaju nagrodę masz możliwość zamieszczenia swojego ogłoszenia handlowego.

  • Dobra wypowiedź 1
kasiac
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='gizmo223' timestamp='1350661576' post='1603554']
Właśnie po to jest ten weryfikator tych 75 sensownych postów, żeby coś otrzymać trzeba dać coś od siebie. Nie po to się konto zakłada by od razu w Dziale GIEŁDA pisać. Daj coś od siebie w zamian dostaniesz możliwość pisania w dziale giełda. Dla mnie sensowne to jest ponieważ w ten sposób eliminuje się osoby, który tylko po to się tu rejestrują by tylko sprzedawać czy składać oferty kupna!
[/quote]

Z całym szacunkiem - rozumiem Waszą ideę ochrony przed spamem i nieuczciwą reklamą. Szanuję to. Ale przypinanie łat ludziom zwyczajnie poszukującym pomocy i stosowanie określeń "[b]eliminowanie[/b] osób" jest dla mnie nieporozumieniem.

Prostując: ja [u]właśnie po to[/u] założyłam konto na forum by napisać w dziale GIEŁDA.każdy ma własne powody, dla których się rejestruje. jedni potrzebują rady jak skleić dobry PC, inni potrzebują pomocy, kiedy szukają rzeczy, które im trudno znaleźć. Nie ma się czym oburzać stawiając wykrzykniki.

Pomocy potrzebuję teraz, nie za 75 sensownie napisanych postów, ani za 75 sensownie napisanych postów siłą, by zasłużyć na czyjąś nagrodę. Nie od Kogoś, kto tak strasznie źle rozumie działanie społeczne, pomoc i nagradzanie.

Pozdrawiam, Kasia

[quote name='Igorrodz' timestamp='1350661768' post='1603556']
Po prostu chodzi o to, aby userzy nie rejestrowali sie na forum tylko w celu użycia go jako kolejnego serwisu ogłoszeniowego lub portalu aukcyjnego - bo ono do tego nie słuzy. ForumPC.pl to forum komputerowe służące do (najogólniej) dyskutowania o sprzęcie i oprogramowaniu, do rozwiązywania problemów z jego wyborem oraz do rozwiązywania problemów z jego awariami. Działy zaś takie jak Giełda czy Hyde Park są tylko dodatkiem do niego i bez nich forum mogłoby równie dobrze funkcjonować. A bez pozostałych - już niekoniecznie ;)

I dlatego właśnie administracja forum wprowadziła to ogłoszenie - jeśli pomagasz lub w inny sposób czynnie włączasz się w forum to jako swoistego rodzaju nagrodę masz możliwość zamieszczenia swojego ogłoszenia handlowego.
[/quote]

Żałuję, że nie mogę pomóc wiedzą. Sama wciąż jej poszukuję:)
Pozdrawiam i dziękuję za SENSOWNĄ odpowiedź :) (w końcu tutaj to słowo ma szczególne znaczenie:) )

Ze szczerą sympatią, Kasia

  • Dobra wypowiedź 1
Igorrodz
komentarz
komentarz

Cóż, każdemu nie da się dogodzić. Są co prawda wyjątki ale taką zasadę przyjęło nasze forum.
Bo za dużo spamu było.

Ewentualnie możesz poprosić administratora o wyjątek dla siebie, wyjątek od reguły - i tyle mogę Ci w sumie pomóc.
Bo wszystko inne zostało już wcześniej wyjaśnione.

  • Dobra wypowiedź 1
kasiac
komentarz
komentarz

[quote name='Igorrodz' timestamp='1350678959' post='1603760'] Ewentualnie możesz poprosić administratora o wyjątek dla siebie, wyjątek od reguły - i tyle mogę Ci w sumie pomóc. [/quote]

Niech będzie, jak jest. Niemniej - dziękuję za dobrą intencję.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.