x-kom hosting

D-sub A Wysoka Rozdzielczość?

adideca
utworzono
utworzono

Witam ponownie, mam takie pytanie, jesli moja karta graficzna w laptopie posiada tylko wyjscie D-Sub to czy po podłączeniu monitora z rozdzielczościa natywna 1920x1200 będzie ona obsługiwana?? bo wlasnie wyczytalem na aukcji kabla do podlączenia takiego monitora przez D-Sub ze obsluguje on maksymalnie 1600x900

"obsługa najwyższych rozdzielczości do WSXGA (1600x900 16:9 z 16mln kolorów)"

tu link do aukcji:

http://allegro.pl/show_item.php?item=26367...82+wys%C5%82any.

proszę o szybka odpowiedz i wogole jakies sugestie na temat podłaczenia takiego monitora przez D-Sub

Pozdrawiam!

Gość
komentarz
komentarz

Nie złącze o tym decyduje, a karta graficzna - jej możliwości wyświetlania oraz monitor i jedo maksymalna rozdzielczość. Ja mam Radeona 9800 i monitor dell p991 (crt) i na przewodzie D-SUB mogę wyświetlać obraz w rozdzielczości 1920x1440.

adideca
komentarz
komentarz

w wielu aukcjach tych kabli polączeniowych jest podane jakie rozdzielczości obsługują

np

"Obsługa rozdzielczości VGA/XGA/SVGA i SXGA"

czyli mozna takie opisy spokojnie zignorowac??

Gość
komentarz
komentarz

Przecież napisałem. Mam Monitor CRT DELL P991 i na większości aukcji na allegro piszą, że maksymalna rozdzielczość tego monitora to 1600x1200. U mnie mogę odpalić 1920x1440 na oryginalnym przewodzie D-SUB. Sam przewód nie ma nic do rzeczy! Są dwa typy przewodu z końcówkami D-SUB: ekranowany (lepszy, mniej zakłóceń) i nieekranowany (gorszy ale tańszy).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.