x-kom hosting

Word 2010 starter - zawiesza się podczas pracy

vmbtrwec
utworzono
utworzono

Witam,
Mam pewien problem.

Na laptopie mam wgrany Microsoft Word Starter 2010.

Otwieram worda i po niecałych 2 minutach pracy program zawiesza się.
na pasku tytułu pojawia się napis "Dokument1 - Microsoft Word Starter (brak odpowiedzi)"

proszę o pomoc

Youki
komentarz
komentarz

podaj konfiguracje swojego laptopa na poczatek

offmyself
komentarz
komentarz

[quote name='Youki' timestamp='1348646530' post='1588125'] podaj konfiguracje swojego laptopa na poczatek [/quote]
Raczej ta konfiguracja za dużo Ci nie pomoże.

Autorze:
Przeskanuj system dobrym antywirusem np. Avirą .
Wrzuć screen z HD Tune z zakładki Helath.

vmbtrwec
komentarz
komentarz (edytowane)

HP 630
windows 7 Home Premium
procesor intel core i3

z antywirusów używam nortona

Edytowane przez vmbtrwec
offmyself
komentarz
komentarz

[quote name='offmyself' timestamp='1348646727' post='1588127'] Przeskanuj system dobrym antywirusem np. Avirą . Wrzuć screen z HD Tune z zakładki Helath. [/quote]

vmbtrwec
komentarz
komentarz (edytowane)

skanowanie chyba nic nie da,
nie jestem pewien, prawdopodobnie za każdym razem po uruchomieniu Word Starter wczytuje nie wszystko, bo po chwili uruchomienia instalator Worda usiłuje sprawdzić czy wszystkie elementy instalacji zostały już pobrane i zainstalowane,
tyle że ja juz instalowałem ponownie
Po ponownym uruchomieniu doinstalowuje to co pobrał ostatnio i pobiera następne - i tak w kółko

A chyba bez sensu jest instalować ciągle te same elementy,
tu jest coś nie tak.....

Edytowane przez vmbtrwec
offmyself
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='vmbtrwec' timestamp='1348647259' post='1588134'] skanowanie chyba nic nie da [/quote]
Jeżeli tak uważasz to poco piszesz temat na forum, skoro jesteś mądrzejszy od innych.


[quote name='offmyself' timestamp='1348646727' post='1588127'] Wrzuć screen z HD Tune z zakładki Helath. [/quote]

Edytowane przez offmyself
vmbtrwec
komentarz
komentarz (edytowane)

napisałem że skanowanie antywirusem nic nie da,
ponieważ problem ten pojawia sie od samego początku, od kiedy kupiłem laptopa, więc na pewno nie jest to wina wirusa

Co można z tym zrobić ?

Edytowane przez vmbtrwec
antos
komentarz
komentarz

Problem moim zdaniem tkwi w tym, że pakiet starter na dysku twardym trzyma tylko najpotrzebniejsze rzeczy. Ogólnie w czasie instalacji to instaluje on tylko niezbędne minimum, a potem podczas użytkowania pobiera on tą funkcję, która jest mu akurat potrzebna. Na początku wygląda to właśnie tak, że zanim nie pobierze on większości aktualizacji to w zasadzie pakiet się cały czas zawiesza. Widziałem to już wiele razy, potem po pobraniu wszystkiego działa już ok. Jest to niestety darmowy produkt i to jeszcze od MS dlatego nie działa on najlepiej.
Problem pojawia się właśnie przez to, że użytkownicy często się niecierpliwią podczas otwierania jakiegoś dokumentu i zanim cokolwiek zdąży się zainstalować to już pakiet jest wyłączany. Włącz worda i zostaw go na godzinkę-dwie żeby sobie pobrał aktualizacje wszystkie. Potem powinien działać poprawnie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.