x-kom hosting

Vista - wirus svchost - bootmgr is missing

Betoniarka
utworzono
utworzono

Witam,

Problem trochę skomplikowany.

1. Próbowałam grać po sieci przez Hamachi. Żeby uruchomić grę chciałam wyłączyć firewalla i nagle okazało się, że firewall, windows defender i wszystkie inne opcje zabezpieczeń są wyłączone, a przy próbie włączenia wywalają komunikaty, że nie można ich włączyć, bo nawet nie są zainstalowane.

2. Zrobiłam skan Comodo - nic nie wykazał. Ściągnęłam Avasta - znalazł kilka wirusów, których przyczyną był rootkit svchost.

3. Postąpiłam wg rad znalezionych w necie: komp był skanowany na wszelkie możliwe sposoby - bez skutku. Najpierw przestał się łączyć z netem, potem zaczął wywalać bluescreeny i uruchamiał się wyłącznie w trybie awaryjnym.

4. Postanowiłam zrobić format dysku c: za pomocą płytki windows recovery system, którą dostałam do laptopa. Została ona wczytana przez zewnętrzny napęd dvd (usb), ponieważ ten wbudowany jest zepsuty. Otrzymałam error: wmi is missing.

5. Po ponownej próbie dostałam informację: bootmgr is missing i od tej pory nie mogę zrobić absolutnie nic: systemu nie da się uruchomić, na żadne płytki nie reaguje (próbowałam z ta płytką recovery, oryginalnym windows 7 i zgranym na płytkę obrazem windowsa xp), można wejść do bios-u i tyle.

Jakieś rady? Pomysły? Za wszystkie będę wdzięczna.

zzUNDEFEATED
komentarz
komentarz

Zrób format wszystkich dysków. Potem jeżeli bootmgr missing bedzie wyskakiwał to w BIOS'ie sprawdź czy boot ustawiony jest z poprawnego dysku. Problem powinien ustąpić.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.