x-kom hosting

Sli A Crossfire

valdhaka
utworzono
utworzono

Cześc, mam płyte głowna Asus M2N4-SLI z chipem Nforce4. Czy ta płyta sie nadaje do nowszych gier czy raczej nforce 4 to juz jest przeszłośc?

Karte graficzna mam Radeona X1950PRO(chce dokupic druga) z opcją Crossfire i chcialbym rownież wymienic płyte gł na taka co obsługuje Crossfire a nie SLI.

Jaka płyte radzicie tak do 300zl? myslalem nad taką: ASUS M2R32-MPV Xpress 3200/ATI SB600. czy warto ją kupić? czy ten chipset ATI jest lepszy od nforce 4?

sid
komentarz
komentarz
Czy ta płyta sie nadaje do nowszych gier czy raczej nforce 4 to juz jest przeszłośc?

chipset niema raczej nic wspolnego z grami

niewiem czy to dobry pomysl zeby kupowac druga karte graficzna i je laczyc skoro wydajnosc bedzie moze 150% i do tego potrzebny jest mocny zasilacz :) lepiej kup jedna a lepsza karte. Jaki masz zasilacz?? Podaj wogole caly konfig kompa

valdhaka
komentarz
komentarz

mam taki zestaw:

-Athlon 64 X2 4000+ socket AM2

-płyta gł-Asus M2N4-SLI

-pamięć-Kingston DDR2 667Mhz 4x512mb dual

-grafika-Asus EAX 1950PRO 256MB 581/1400Mhz

-dysk-Seagate SATA 250GB 8mn cache

-Zasilacz-Amacrox Warrior 400W PNF

narazie nie narzekam ale myslalem ze dokupie jeszcze jednego radeonka i bedzie dobrze, no w sumie to nie wiem czy zakup grafiki za jakies 900-1000zl czy nie lepiej wymienic zasilacz plyte gl i dokupic drugiego x1950pro bo to kosztowalo by mnie jakies 500-max 600zl bo troche bym juz wzial za stary zasilacz i plyte

sid
komentarz
komentarz

duuuzo wydajniej bedzie jak kupisz 8800GT :) zasilacz chyba nawet by wystarczyl

valdhaka
komentarz
komentarz

aha, no a moglbys mi jakiegos linka dac na allegro do tego konkretnego Gforca??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.