x-kom hosting

Nowy Ram

marshall0
utworzono
utworzono

Witam poniewaz nieznam sie dobrze na informatyce postanowilem poprosic was o pomoc. mianowicie mam plyte glowna

tu dane z programu Everest

typ procesora AMD Athlon XP, 1833 MHz (11 x 167) 2500+

Nazwa płyty głównej ASRock K7S8X v3 (5 PCI, 1 AGP, 3 DDR DIMM, Audio, LAN)

Mikroukład płyty głównej SiS 746FX

Pamięć fizyczna 512 MB (DDR SDRAM)

Typ BIOS'u AMI (04/22/04)

kiedys bez zainteresowania dokupilem ram wiec teraz posiadam 2 256 MB PC3200 DDR SDRAM i 256 MB PC2100 DDR SDRAM

No ale obecnie 512 mb ram mi nie wystarcza (do gier ;p) i chcialbym dokupic jeszcze jakis ram. Zastanawialem sie nad tanim zakupem

DDRAM 512MB 3200 PC400. Czy to dobry wybor? czy bedzie mi wszystko dobrze chodzic ? :rolleyes:

snip91
komentarz
komentarz

Najlepiej kup pamięc tego samego producenta, co pozostałe. Raczej nie powinno być problemów przy odpaleniu tego, ale zawsze jest ryzyko, że pamięci innych firm nie będą ze sobą współpracowały, bo RAM-y bywają "kapryśne".

dar55
komentarz
komentarz

- 3 x DDR DIMMs, DDR400/333/266

- DDR 266/200 Max. 3GB

- DDR 333 Max. 2GB

- DDR 400 Max. 1GB

proponuje sprzedać te co masz i kupić 2x512ddr 333 ( nie 400 bo opisu wunika że możesz max 1gb wsadzić a tu może być zonk- no chyba że masz możliwośc najpierw sprawdzenia tych ramów czy komp będzie ci chodził)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.