x-kom hosting

Pomoc w pobraniu tego pliku.

Dzani1125
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, potrzebuję bardzo, bardzo pilnie tego pliku, ale nie umiem go pobrać [url="http://dreamcash.org/rUlkcECD5X"]http://dreamcash.org/rUlkcECD5X[/url] waży on tylko 0.01KB mógłby mi ktoś pobrać ten plik ? byłbym bardzo wdzięczny.

Edytowane przez Dzani1125

Kamilkadze
komentarz
komentarz

Z tej strony nie pobierzesz tego pliku, bo ta strona to jest tylko jedna, wielka reklama. Próbuj wejść w każdą z tych reklam i może się rozpocznie pobieranie, ale niestety w to wątpie.

Dzani1125
komentarz
komentarz

Ale naprawdę nie da rady tego pobrać ten plik jest mi bardzo potrzebny :(

Kamilkadze
komentarz
komentarz

No raczej tego nie pobierzesz. A nie ma tego pliku na jakimś innym hostingu? Domyślam się że to jest hasło do jakiegoś archiwum rara, może spróbuj wpisać zamiast hasła adres strony z której pochodzi to archiwum. :P

Dzani1125
komentarz
komentarz

No właśnie nie ma innego hostingu z tym plikiem, ale podobno takie stronki to zabezpiecznia czy coś, słuchaj a Ty byś nie dał rady mi tego pobrać ? : /

Kamilkadze
komentarz
komentarz

Hehe no jak Ty nie dasz rady pobrać to ja tak samo...

Dzani1125
komentarz
komentarz

Kurcze, może ktoś inny mi pomoże ? :(

Kamilkadze
komentarz
komentarz

No kto Ci pomoże, przecież każdemu tak samo się ta strona otwiera i to samo wyskakuje. Może zdradź co kryje ten plik. :P

Dzani1125
komentarz
komentarz (edytowane)

W tym pliku znajduję się dla mnie bardzo ważne hasło, myślałem że mi ktoś pomoże na forum, ale się myliłem...

Edytowane przez Dzani1125
Kamilkadze
komentarz
komentarz

No kto Ci pomoże jak tego pliku nie da się ściągnąć? :) Możesz na wszystkich forach prosić i z tego nic, niestety.

Dzani1125
komentarz
komentarz (edytowane)

Patrzyłem na innym forum i pewien koleś też prosił o pomoc w pobraniu takiego pliku i jakiś użytkownik forum mu go pobrał, pisałem do niego ale nie odpisywał, więc myślę że jest taka możliwość pobrania tego pliku :) Dlatego piszę tutaj na forum.

Edytowane przez Dzani1125
Gość
komentarz
komentarz

jak się nzasz na programowaniu to zobacz w żródle strony kod html (omiń to)

Dzani1125
komentarz
komentarz

Wiesz co nie zabardzo wiem jak to zrobić czy ktoś jeszcze zdoła mi pomuc ?

Kamilkadze
komentarz
komentarz (edytowane)

Z tego co ja widzę w źródle strony to tego pliku w ogóle tam nie ma, a " PASSWORD!.txt - 0.01 KB " to po prostu tekst i tyle, więc lipa z misji.

Edytowane przez Kamilkadze
Dzani1125
komentarz
komentarz

No właśnie chodzi mi o ten tekst...

Kamilkadze
komentarz
komentarz

Ale plik PASSWORD.txt, czyli plik napisany w notatniku po prostu nie istnieje, to tylko teskt taki po prostu. PASSWORD.txt <--- spróbuj pobrać. :P Wiesz już o co chodzi?

  • 3 tygodnie później...
Dzani1125
komentarz
komentarz

PASSWORD.txt taki jest tytuł ..

Pomoże jeszcze ktoś?

raffallcom
komentarz
komentarz

może to zostało juz usunięte z hostingu

Gość
komentarz
komentarz

wygląda na to że ściąnałeś fake torrenta lub inny plik fake zabezpieczony hasłem - usuń go gdyż jest to najzwyczajniej w świecie ściema w celu zarobkowym

Dzani1125
komentarz
komentarz (edytowane)

Hmmm, a znacie może jakieś sposoby na to żeby rozszyfrować hasło do plików WinRAR bo to właśnie w tym programie jest zabezpieczony ten plik hasłem.

Edytowane przez Dzani1125
Gość
komentarz
komentarz

[quote name='Dzani1125' timestamp='1350318097' post='1601347']
Hmmm, a znacie może jakieś sposoby na to żeby rozszyfrować hasło do plików WinRAR bo to właśnie w tym programie jest zabezpieczony ten plik hasłem.
[/quote]nie zrozumiałeś co napisałem, czy niedowierzasz?

Kamilkadze
komentarz
komentarz (edytowane)

Spróbuj się pobawić jakimiś programami do łamania haseł rar, np. tym: [url="http://www.tucows.com/preview/279543"]http://www.tucows.com/preview/279543[/url]
Ale to raczej łatwe nie będzie.

Edytowane przez Kamilkadze
Gość
komentarz
komentarz

hasła w plikach fake rar są specjalnie długie żeby sobie żaden słownik nie poradził - brutusem sie bawilem i krótkie hasło potrafiło zając pare dni, a ciąg liter i cyfer to już masakra - uwierz mi że nie ma w tym rarze tego czego szukałeś, oszuści specjalnie tak robią bo jak już mówiłem dostają kase za to że ktoś wypełni ankiete w celu ściągnięcia pliku w tym przypadku password...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.