x-kom hosting

Jak Przeinstalować Vistę Na Xp?

Dziniu
komentarz
komentarz

podczas uruchamiania komputera przed boot screenem Windows naciśnij F8 pokażą ci się opcje tryb awaryjny ostatnia znana konfiguracja itp. to o czym mówiłem powinno być na samej górze ale może nie być bo to zależy od komputera

adaho
komentarz
komentarz

sprawdzilem

wyswietla sie ekran i mnostwo opcji.

oprocz standardowych jak, tryb awaryjni, normalny itp.

sa tez:

Włacz rej.uruchamianie

Wł tryb vga

Ost.znana dobra konfiguracja

tryb przywracania usług katalogowych

tryb debugowania

Dziniu
komentarz
komentarz

no to widocznie nie ma a może podepnij dysk do komputera kolegi czy sąsiada i przekopiuj te dane

adaho
komentarz
komentarz

ehhh czyli to jedyna mozliwosc, najgorsza z możliwych :-) no nic to narazie wstrzymam sie z instalka visty. dzieki za pomoc. pozdrawiam

Dziniu
komentarz
komentarz

ja myślę najlepiej było by załatwić płytkę z Vistą i zrobić tak jak mówiłem sformatował byś tylko partycję systemową a dane na drugiej partycji pozostałyby

adaho
komentarz
komentarz

heh, tylko od kogo to załatwic :-) spróbuje od kogoś pozyczyć :-) jesli juz bede miał te płytke to rozumiem ze sformatuje c:

instalacje tez puszcze z tej cd? czy recovery cd?

Dziniu
komentarz
komentarz

instalację uruchomisz z płytki tej zwykłej nie Recovery i sformatuj partycję na której masz system zapewne C upewnij się i podaj wersję twojej Visty

adaho
komentarz
komentarz

Dziniu ratuj :-)

zdobyłem płytke z Vistą od znajomego, zainstalowałem, ale teraz jest problem, ze mam Viste bez obsługi mojego lapka Toshiba. Tzn nie widzi ani sterow od karty graf, pci itp.

Mam teraz uzyc recovery disku?? ale on mi usunie cały dysk łacznie z D; :(((

Dziniu
komentarz
komentarz

a ściągnąłeś odpowiednie sterowniki? jeśli masz kartę graficzną zintegrowaną z płytą główną to wystarczy ściągnąć stery do płyty głównej

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.