x-kom hosting

Problem Z Nowy Monitorem? Panoramiczny Asus 19"

Rbafa
utworzono
utworzono

Witam,

Od kilku dni mam nowy komputer z monitorem panoramicznym firmy Asus 19". Niektórzy domownicy skarżą się na "poświatę w tekście za każdą literą", jakby "podwójna, niewidzialna litera" Ponad to od dzisiaj, W NIEKTÓRYCH MOMENTACH można dostrzec trzęsący się lekko obraz. Nie jest to coś wielkiego, ale chciałbym się dowiedzieć, że płaskie monitory mają to do siebie? Wcześniej miałem 17" starą "skrzynię". Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję.

grzegorzmce
komentarz
komentarz

Nie powinno się coś takiego robić spróbuj ze starym monitorem czy będzie to samo

Rbafa
komentarz
komentarz

Możliwe, że był to problem z kablami, ponieważ nic już raczej "nie skacze". Głównie chodzi mi o ten "tekst". Jak to działa na wzrok? No i jakie jest odniesienie monitorów nowej generacji w stosunku do starych monitorów ze względu na oczy?

Kamix
komentarz
komentarz

Raczej na pewno kable :)

Sam coś takiego miałem...

  • 2 miesiące później...
BobW
komentarz
komentarz
Raczej na pewno kable :)

Sam coś takiego miałem...

NIe wiem który model Asusa ma autor watku ale ja mam ten sam problem. Kupiłem wczoraj monitor Asus VW192S black i mam dokładnie to samo z literami.

Praca z tekstem i czytanie w necie to tragedia - po kwadransie oczy bolą.

Kable - czyli co? jak to zlikwidować???????

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.