x-kom hosting

Podkręcanie e7300

sokobijec
komentarz
komentarz

a czy do tego procka powiedzmy jakby mial 3,8 stabilne mozna wsadzic gtx460? zasilacz chieftec 500

szagus
komentarz
komentarz

Na siłę przy takim OC można by go upchać, lepiej jednak sprawdzi się HD7770, która ma chyba nawet podobną cenę.

  • Dobra wypowiedź 1
sokobijec
komentarz
komentarz

mam teraz hd 7770 i jest calkiem calkiem.... gtx duzo drozszy, 7770 nowego kupilem za 470zl z przesylka na morele, a gtx 460 uzywany ponad 400 na allegro niektore sztuki

3,84 do tylu udalo mi sie wykrecic tego gada:) napiecie maksymalnie bezpieczne czyli 1,36250. Dalej wysakiwaly juz bledy na tym napieciu:) probowalem 3,9 ale nie dalo rady:). Temparatury? hm wysokie:) najwyzsze 65,64,63. Mysle ze na tyle wystarczy, i tak sie niezla sztuka trafila hehe

szagus
komentarz
komentarz

Możesz jeszcze spróbować:
- zwiększyć napięcie na north bridge o +0.1V
- zwiększyć napięcie na szynie FSB o +0.1V
- zwiększyć PCI-E freq ze 100 na 102-105
Może coś da.

  • Dobra wypowiedź 1
sokobijec
komentarz
komentarz

mysle ze na napieciu 1,39-1,4 osiagnalbym 4ghz:) ale nie wiem czy warto

szagus
komentarz
komentarz

Niekoniecznie, gdyż może nie wyrabiać coś innego z tych rzeczy, które wymieniłem.

  • Dobra wypowiedź 1
sokobijec
komentarz
komentarz

no wlasnie wiec pozostane przy tym, 3,7 mam temp niedochodzące do 60 stopni wiec niech tak bedzie!

szagus
komentarz
komentarz

No i gitara, OC ładne zrobiłeś, do tej karty więcej by nie zawadziło, ale i tak jest OK.

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.