x-kom hosting

Potworne zwolnienia FPS

bedamen
utworzono
utworzono

witam mam pewien problem Komputer potwornie mi zamula przy przeglądaniu internetu to jest do zniesienia (wykorzystuje 50% możliwości tzn. płace za 20mb/s a chodzi 10mb/s) ale przy odpaleniu jakiejkolwiek gry to jest masakra kiedyś komp potrafił odpalić chociaż wiedźmina "jedynke" a teraz nie można nawet odpalić z porządną ilością klatek Slendera jedyna gra która ma tylko delikatne lagi to Braid ale to jest nic (ta gra nawet w 3d nie jest) wiecie jak zwiększyć ilość FPS-ów ? Game Boostera już próbowałem

Youki
komentarz
komentarz

napisz jaki masz sprzet, nazwe i moc zasilacza . przeczysc komputer ccleanerem i przeskanuj programem np spyware Search & Destroy w poszukiwaniu wirusow

bedamen
komentarz
komentarz

heh komputer był kupowany jeszcze przez mojego tate ale podam jak najbardziej przybliżone Parametry kompa 2,50Gb ramu procek Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 2,66GHz Karta Graficzna ma 256 mb pamięci operacyjnej ale dokładnego modelu nie jestem w stanie podać :P a zasilacza też nie będe w stanie podać czasem żałuje że taki nie do informowany jestem XD

obczajiłem karta to Nividia Geforce 6200

Human
komentarz
komentarz

Ten komputer to staruszek niestety , zwłaszcza procesor już słaby . Podczas grania uruchom program HWmonitor i wklej screena z temperaturami podzespołów ,

bedamen
komentarz
komentarz

sorki że w ten sposób ale nie wiedziałem jak dodaje print screena w załączniku "Grana jest" gra Slender tzn doszłem do menu bo potem i tak nie ma różnicy w grze jest tyle samo FPS co w menu

Human
komentarz
komentarz (edytowane)

Polecałbym przerzucić się na XP, powinieneś odczuć troszkę szybszą pracę komputera, jeśli chodzi o temperatury to 83*c trochę mnie martwi , wydaje mi się że to jest temperatura procesora , która jak na P4 jest zbyt wysoka . Czyściłeś może komputer ostatnio ? Odkręć bok obudowy i zobacz czy w środku nie ma dużych ilości kurzy , zwłaszcza na radiatorze i wentylatorze procesora .

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.