x-kom hosting

"No signal from graphic card" i reset po 1h grania

Matir
utworzono
utworzono

Mam radeona gigabyte x1600 pro ddr2 SILENTPIPE 2 wielki radiator zamiast wentylka. po około 1 h grania w COD 2 wyłacza sie monitor ( no signal from graphnic card i po 10 s resetuje sie komputer) wcześniej zadnych błedów w grafice karta ma swoja moc żadnych zacięć itp... po tym pierwszym zresetowaniu potem już resetuje się po 15 20 minutach :(,

jeśli komp jest włączony nawet przez 48 H to nic sie nie dzieje zadnych resów itp...

Obudowe mam otwartą, jak dotkne radiatora od grafiki to idzie sie oparzyc

w stanie spoczynku tzn sam windows płyta głowna ma 40 stopni a procesor 36

co to moze być? żadnych oznak niewydoloności grafiki ma swoja moc

karta nie jest podkręcana, jednak kiedys jak próbowałem ją podkrecić to przy minimalnym podkręceniu już sie artefakty pojawiały... więc stwierdziłem ze nie ma sensu

reszta sprzetu:

athlon 64 3200

1 gb corsair ddr2 667

MSI k9n neo

zasilacz jakiś 400 W

mikrus
komentarz
komentarz

jaki masz temperatury kompa?? (everestem sprawdź)

jakiej firmy masz zasilacz?

Matir
komentarz
komentarz

w spoczynku:

płyta głowna 40

procek 35

dioda procka 28

AUX 46

twardy 33

dar55
komentarz
komentarz
karta nie jest podkręcana

a procek ? FSB ?

Matir
komentarz
komentarz

na gorze jest procek 35

dar55
komentarz
komentarz
na gorze

są róże na dole fiołki :D

ja się pytam czy procka nie podkręcaleś? ram ?

Matir
komentarz
komentarz

nic nie podkrecałem

dar55
komentarz
komentarz
płyta głowna 40

procek 35

dioda procka 28

AUX 46

twardy 33

nie podałeś temp grafiki , nie chce mi się wierzyć by taka karta nie miała czujnika

jak na moje to uszkodzona karta . ale poczekaj na opinie innych

Matir
komentarz
komentarz

z tego co wiem w radeonach nie ma czujnika TEM rdzenia karty, a jeśli sie myle to gdzie to znajde?

dar55
komentarz
komentarz

z tego co ja wiem jak się coś grzeje i resetuje to jest zepsute , możesz się pobawić w jakieś dołożenie wiatraka (może się uda ) ale ja bym dał karte do reklamacji

grzegorzmce
komentarz
komentarz

A nie dokładałeś jakiejś karty sieciowej albo cuś takiego?? Spróbuj z wentylem bo jeśli karta cię parzy to znaczy że jest za gorąca ja też tak miałem.

mikrus
komentarz
komentarz

a mnie nie pokoi to zasilacz "jakieś 400 w" bo albo przeoczyłem albo nie podałeś nazwy.

przeskanuj kompa czy nie masz jakiegoś syfu a po drugie ten zasilacz mi kiedyś gasł monitor w grach bo miałem słabą zasiłkę

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.