x-kom hosting

Vista czy XP?

Siwy66
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam .

Jak w temacie mam aktualnie Viste Home Premium 64 bit service pack 2. I pytanie jest takie czy zostać na tym systemie czy wrócić do XP np sp3 a może windows 7?

Chodzi mi o to jaki system byłby najbardziej optymalny pod gry .

Sprzęt w sygnaturce .

CMPatryk
komentarz
komentarz

Zdecydowanie windows 7 64bit.

  • Dobra wypowiedź 1
Siwy66
komentarz
komentarz

Mam 2 partycje dało by radę część rzeczy poprzerzucać na jedną partycję sformatować tą partycję na której nie mam nic użytecznego i na niej zainstalować windows 7 czy lepiej sformatować w całości all i śmigać na czystym dysku?;p

Hagor
komentarz
komentarz

Do już zależy od Ciebie ale można i tak i tak zrobić tylko po co w tedy 2 systemy

  • Dobra wypowiedź 1
Siwy66
komentarz
komentarz

tzn nie jak sformatuje tą 1 partycje zainstaluje win 7 to poprzerzucam potrzebne rzeczy na tą vindows 7 i potem bym sformatował tą 2 partycje;p

CMPatryk
komentarz
komentarz

Formatuj tylko tą partycje, na której masz windowsa .

kelloco2
komentarz
komentarz (edytowane)

Zostawiasz tylko partycję z danymi - tak jak mówi CMPatryk. Te większe programy i tak będziesz musiał instalować od początku, gdyż część danych trzymają w idiotycznym rozwiązaniu zwącym się "rejestr systemu" (w innych dobrze zaprojektowanych systemach nie ma czegoś takiego).

  • 1 miesiąc później...
Ziemianin
komentarz
komentarz

Hej!!!

Ja używałem tego i tego i powiem ci że Vista bije zdecydowanie XP. Szczególnie po tych koncowych aktualizacjach to już zupełnie inny system niż na początku. W XP wiele razy zdarzały mi się jakieś blędy itd. (W grach na pewno Vista pomoże wykorzystać ci pełny potencjał sprzętu). Tzn po okresie kilku miesięcy trzeba było robić format. A Viste mam od początku zero formatów. Niesamowicie stabilny. Pierwszy Windows w moim życiu który wytrzymał ponad 2 lata i sie nie spie...ł. Dodam ,że nie dbam o porządek na komputerze :)

Ale jeżeli masz możliwość bierz Widnowsa 7 ponoc o wiele lepszy od Visty. A tak w ogóle kto dziś jeszcze gra na komputerze w gry ? :) Ja mam XBoxa 360 i nigdy w życiu w żadne gry na komputerze grac już nie będe od tego jest konsola. 100% wygoda itd.

eustachymotyka
komentarz
komentarz

To ja bym wybierał xp od biedy, vista to totalny syf.

maciekj22
komentarz
komentarz

Windows 8

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.