x-kom hosting

Czy Jest Możliwe Mieć...

Oval
utworzono
utworzono

Witam jestem tu nowy, nie znam się specjalnie na komputerach, chce zasięgnąć rady specjalistów. Ostatnio kumpel powiedział że: "Mój brat ma 10 GB PAMIĘCI i jeszcze mu mało" Czy jest takie coś w ogóle możliwe? Czy jest jakiś program graficzny, bo chyba nie ma gier które by wykorzystywały 1GB pamięci, który to wykorzystuje i jeszcze ciężko chodzi komp. Czy jest jakaś płyta główna z tyloma slotami na pamięć bo ja w sklepach internetowych znalazłem najwyżej 2 GB pamięci, czyli płyta musiała by mieć 5 slotów! Fajnie by było jeśli ktoś by odpowiedział na te pytania.

Pozdrawiam Oval

Oval
komentarz
komentarz

Dzięki za odpowiedź!

P.S. Sam bym chciał wiedzieć do czego mu 10 GB Ramu i jeszcze mu mało.

falcon1984
komentarz
komentarz

Moim zdaniem to bajki ci opowiadał, bo nikt o zdrowych zmysłach tyle RM-u do kompa nie ładuje. Chłopak ma bujną wyobraźnię :lol:

snip91
komentarz
komentarz

Pewnie. Kit ci ładował ;)

Kto by kupił RAM za prawie 2000 zł za jedną kość. Chyba by musiał wygrać w totka i postradać zmysły.

Są płytki, które obsługują duże ilości RAM-u ale 8 GB w zupełności wystarcza. I tak mało kto by miał 8GB RAM-u.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.