x-kom hosting

Pomocy - znikająca pamięć

Patryk102
utworzono
utworzono

Witam, mam taki problem otóż z dysku c ciągle znika mi pamięć, nie wiem jaka jest tego przyczyna. Teraz mam ledwo 6 gb z 74. Musiałem wyłączyć punkt przywracania systemu, odzyskałem z 15gb ale po miesiącu juz zniknęło. Coś musi sie ściągać? instalować w folderze z windowsem bo on zajmuje prawie 60gb więc wielokrotnie za dużo. Od jakiegoś czasu występuje błąd przy instalowaniu aktualizacji: instaluje 3 a na 4 błąd itd, ale oczywiście miejsce zabiera chociaż aktualizacja zakończona niepowodzeniem. Dodam, że są automatycznie pobierane i instalowane. W historii aktualizacji jest spora ilość zakończona niepowodzeniem. Czy wie ktoś jak odzyskać to miejsce na dysku c? Proszę o pomoc

kelloco2
komentarz
komentarz

cCleaner, panel Dodaj/Usuń, Oczyszczanie dysku.
Bierzesz w łapę te narzędzia. Trochę GB powinieneś odzyskać.
Prócz tego usuwając np. dane przeglądarki również trochę GB odzyskasz.

Patryk102
komentarz
komentarz

Nie dało za wiele, ale pobrałem windirstat i o to efekt poszukiwań, co Wy na to, co to za pliki?

Natsuki Kuga
komentarz
komentarz

Zapoznaj się z przyklejonymi w Bezpieczeństwie i pokaż odpowiednie logi.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.