x-kom hosting

Gigabyte Ga-m61sme-s2

jammal17
utworzono
utworzono (edytowane)

Czy do płyty wymienionej w opisie moge wsadzic procesor dwurdzenieowy {athlona, płyta jest pod AM2} np. 5000+ jezeli nie to co maksymalnie moge wpadzic do tej płyty ??

Zgóry dziekiuje za odpowiedzi

snip91
komentarz
komentarz

Możliwe, że będzie obsługiwała 2-rdzeniowe procki, ale jak już to po upgrade BIOS-u, ale nie gwarantuję.

jammal17
komentarz
komentarz

a czy taki upgrade Biosu mogą zrobi ci w jakims sklepie komputerowym i ile to moze kosztowac bo ja na biosie sie nie znam

snip91
komentarz
komentarz

Możesz to zrobić samemu, ale możesz też oddać komputer informatykowi albo do jakiegoś serwisu i powinni ci to zrobić ;) Oczywiście nie za darmo ;) Jak wiemy, w tym kraju nie ma nic za darmo :D

Ale jak już mówiłem nie daję ci gwarancji, że wtedy pójdzie ci 2-rdzeniowy procesor. To są moje przypuszczenia. Możesz się spytać w serwisie.

olej3232
komentarz
komentarz

Jeśli ta płytka to: Gigabyte Ga-m61sme-s2 (rev. 2), to powinna czytać AMD Athlon x2

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.