x-kom hosting

Usunięcie mojego tematu.

BorucGT
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam mój temat ktory dotyczył Vegas 9 został zamknięty z powodu tego że napisąłmeże mam piracką Camtasie do której nie chciałem jakiej kolwiek pomocy [u][b]bo mam zasadę jak mi coś pirackiego nie działa to idę do sklepu i to kupuje.[/b][/u] I dopiero wtedy pisze o problemie.

Vegas`a mam na taty komputerze jest "informatykiem" ale jak większość z nas wie niestety niektórzy informatycy na niczym oprucz tego czego potrzebują do pracy się nieznją robi drochę projektów w Sony Vegas komputer od niego pożyczyłem. Mam do niego dostęp jakieś 4 dni w tyg. od pon do czw.

Bardzo proszę o nie blokowanie mnie w razie mojej pomyłki. związanej z tym tematem.

Oto ten temat http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=259630&st=0&p=1573718&#entry1573718

bub
komentarz
komentarz

Zgodnie z regulaminem forum każdy temat dotyczący piractwa, pomocy w piractwie, używania nielegalnego oprogramowania itp. jest z miejsca zamykany i usuwany. Nas jako forum obowiązuje również prawo. Użytkownik który nagminnie będzie zakładał takie tematy może zostać ukarany ostrzeżeniem, a w ostateczności blokadą konta. I nie ma w tej kwestii żadnego "ale". Piractwo jest łamaniem prawa bez względu na to jakie mamy ku temu powody.
Sprawa wyjaśniona - temat zamykam!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.