x-kom hosting

(Problem)Sterowniki do Intel(R) HD Graphics 3000

Krzych3107
utworzono
utworzono

Witam!

Mam problem z zainstalowaniem sterowników do karty Intel(R) HD Graphics 3000.
Mianowicie pobieram sterowniki ze strony Intela, dokładnie stąd:

[url="http://downloadcenter.intel.com/SearchResult.aspx?lang=eng&ProductFamily=Graphics&ProductLine=Processor+graphics&ProductProduct=2nd+Generation+Intel%C2%AE+Core%E2%84%A2+Processors+with+Intel%C2%AE+HD+Graphics+3000%2f2000"]http://downloadcenter.intel.com/SearchResult.aspx?lang=eng&ProductFamily=Graphics&ProductLine=Processor+graphics&ProductProduct=2nd+Generation+Intel%C2%AE+Core%E2%84%A2+Processors+with+Intel%C2%AE+HD+Graphics+3000%2f2000[/url]

Gdy chcę je zainstalować wyskakuję błąd: "Poprawność instalowanego sterownika nie została potwierdzona dla tego komputera. Uzyskaj odpowiedni sterownik od producenta komputera. Instalator zakończy działanie"

Wyczytałem gdzieś, żeby usunąć stare sterowniki i wtedy zainstalować nowe, ale wtedy wyskakiwał błąd "Komputer nie spełnia minimalnych wymagań" i się skończyło na przywracaniu systemu. Wcześniej instalowałem tu już sterowniki i wszystko było ok. Mam system Windows 7 Home Premium 64bit.

Może mi ktoś wyjaśnić o co tu chodzi? Za pomoc dzięki

bub
komentarz
komentarz

Instalujesz je po formacie czy po prostu chcesz zaktualizować?

Krzych3107
komentarz
komentarz

Chcę zaktualizować, potrzebne mi to do gry

bub
komentarz
komentarz

No więc tak. Jaką miałeś dotychczas wersję sterownika i jako, ze to karta zintegrowana jaka masz płytę główną?

Krzych3107
komentarz
komentarz

Nazwy płyty głównej nie znam, na Everescie pisze, że nieznana. A aktualny sterownik 8.15.10.2353 z kwietnia 2011 roku

bub
komentarz
komentarz

sprawdź model w programie Cpu-Z, zakładka "Mainboard". Everest to przestarzały soft i wszystko widzi jako nieznane :P

Krzych3107
komentarz
komentarz

Pisze tak:

Manufacturer: Intel Corp.
Model: Base Board Product Name, Base Board Product Wersion(chyba też coś nie wyczytało)

W reszcie tej tabelki "motherboard" jest:

Chipset: Intel Sandy Brigde rev.9
Southbridge: Intel HM65 rev, B2
LPCIO: NS

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.