x-kom hosting

Monitor Dla Oczu

kwiatek
utworzono
utworzono

Może na monitor LCD nie mam dużo kasy no ale muszę zrobić wymianę monitora, CRT nawet nie wchodzi w grę.

A więc chciałbym zakupić 17' do 600zł nawet może być tańszy nie pogniewam się, zależy mi tylko na tym aby był dobry za ta cenę.

Co mi polecicie.

marx
komentarz
komentarz

BENQ FP71G+ np, tu http://www.agito.pl/product/19965?bid=40 za tę cene bardzo dobry...

Konsurk
komentarz
komentarz

LG 17" LCD L1753S-SF - jest lepszy,możesz go brać.

Przemek
komentarz
komentarz

Za 30zl wiecej mozesz miec 19'' panorame LG:

http://allegro.pl/item257109356_monitor_lg...ura_od_ctk.html

Paramtery ma takie jak ten LG wyzej i za ta cene jest to dory wybor.

Na Benq nie zwracaj uwagi ;)

kwiatek
komentarz
komentarz (edytowane)

skusiłbym się na BenQ FP71G+ , czy to dobry wybór za 550zł??

edit: Od kilku dni się zastanawiam nad kupnem monitora. Mam na to 600zł w poprzednim poście doradziliście mi MONITOR LG 19" PANORAMA L192WS ale w starszych grach są problemy z wyświetlaniem obrazu i BenQ FP71G+. Więc brałbym ten BenQ FP71G+, ale czy nie lepiej wziąć CTR tak za 250-300zł? Chodzi mi głównie o jakość obrazu i o to żeby oczy jak najmniej się męczyły. Jak wygrywa CTR pod względem zdrowia ;) to jaki polecacie?

//jako że temat, który założyłeś był kontynuacją poprzedniego tematu a propo zakupu monitora - tematy połączyłam, a twoje posty zostały scalone

//staraj się na przyszłość kontynuować dyskusję w jednym temacie, jeśli dotyczy ona zbliżonych kwestii

//naekana

Edytowane przez naekana
snip91
komentarz
komentarz

Dla oczu raczej lepszy będzie LCD :) CRT ma lepsze kolory, ale dla oczu raczej jest bardziej szkodliwy. Z reguły przy CRT ma się oczy bliżej monitora, niż przy LCD, bo CRT jest dużo większy. Ten BenQ będzie dobry :)

falcon1984
komentarz
komentarz

Bardzo dobry wybór z tym BenQ. Radze zakupić LCD.

kwiatek
komentarz
komentarz

A jak CTR? To jaki najlepszy, no tak do 350zł.

kwiatek
komentarz
komentarz

Nie no, chodzi mi o nowy monitor ;) i 22' to za dużo, kartę graficzna mam tylko 256mb, więc preferowałbym coś z pokroju 17'

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.