x-kom hosting

(2600) oraz (2200) Laptop dla mnie i dziewczyny

Sylwestrinio
komentarz
komentarz

Ogólnie w użytkowaniu w sensie wydajnościowo będą na tym samym poziomie jeśli chodzi o codzienne użytkowanie, tzn czy będzie uzywać programu na procku i5 czy i7 to nie rozpoznasz który szybciej obsługuje program, nie wiem jak to inaczej wyjaśnić :)

Gość
komentarz
komentarz

co do acerów moge powiedzieć że
1. słaba jakość plastików
2. słabe chłodzenie (podzespoły się przegrzewają - co skutkuje spadkiem FPS)
aktualnie lenovo produkuje najlepsze laptopy

Saqiev
komentarz
komentarz

A jakbym kupił sobie podkładkę chłodzącą? :D To by też się przegrzewał ACER? :P Klopers, co byś zaproponował do 2800zł dla mnie i do 2300 dla dziewczyny? :)

Coś ktoś zaproponuje do 2800(dla mnie) i do 2300(dla dziewczyny)?

Powoli będę musiał wybierać...

To jak? To forum podupada już czy jak? Starsi użytkownicy już w ogóle tu chyba nie piszą...

Gość
komentarz
komentarz

to podsumowywując czego oczekujesz ty a czego twoja dziewczyna?

Saqiev
komentarz
komentarz (edytowane)

LAPTOP DO 2700/2800ZŁ[list=1]
[*]Zwykłe użytkowanie - internet, office, słuchanie muzyki.
[*]Granie w gry - Fifa 13, NBA 2k13, F1 2011, DIRT 3, COD (najnowsze wersje),
[*]Oglądanie filmów.
[*]Kamerka musi być lepsza od VGA.
[*]Bateria - żeby była w miarę.
[*]Laptop nie może się przegrzewać i nie może dochodzić do sytuacji, że się wyłącza sam z powodu zbyt wysokiej temp. lub fpsy spadają.
[*]W miarę, żeby wyglądał.
[*]Procesor to raczej i5 niech będzie. i5-3210m
[*]Windows może być, ale niekoniecznie, bo może będę miał.
[*]Chociaż jeden port USB 3.0 no i fajnie by było jakby bluetooth był.
[*]MATRYCA - 15,6"
[/list]

LAPTOP DO 2200/2300ZŁ:[list=1]
[*]Użytkowanie internet, office itp.
[*]Oglądanie filmów.
[*]Czasami jakieś gry typu SIMS 3 czy coś w ten deseń.
[*]Bateria jakaś w miarę.
[*]Dizajn w miarę ciekawy.
[*]Windows musi być.
[*]Chociaż jeden port USB 3.0 no i fajnie by było jakby bluetooth był.
[*]Procek - i5. i5-3210m
[*]Kamerka lepsza niż VGA.
[*]Czytnik kart pamięci.
[*]MATRYCA - 15,6"
[/list]
Jak jeszcze sobie coś przypomnę to dopiszę.

Edytowane przez Tomek787
Gość
komentarz
komentarz

komputer czy laptop ? xD
do 2700:
http://allegro.pl/lenovo-g780a-i3-2350m-17-3-750gb-8gb-630m-zestaw-i2606610904.html

Saqiev
komentarz
komentarz (edytowane)

i3, tak więc dziękuję za propozycje :P No i 15,6" ma być nie więcej, nie mniej.

Edytowane przez djmakus
Sylwestrinio
komentarz
komentarz

Laptop do 2800zł:
[url="http://allegro.pl/acer-aspire-v3-i5-8gb-750gb-gt640-2gb-win-z580-i2615330590.html"]http://allegro.pl/acer-aspire-v3-i5-8gb-750gb-gt640-2gb-win-z580-i2615330590.html[/url]
1. +
2. + (GT640M 2GB)
3. +
4. + (1.3Mpix)
5. + (6-komorowa lit-jon, 4400mAh)
6. raczej + ale nie daje gwarancji
7. + jak dla mnie
8. +
9. + jest Win7 PL
10.+ (1 port USB 3.0) i + (jest bluetooth)
11. +

Drugiego dla lubej poszukam jak będę miał czas :)

Saqiev
komentarz
komentarz

A ten, mówią żę ACER się przegrzewa czasem, więc trochę mnie odpycha to od niego :P A Ty jaki masz laptop Sylwetrinio? :)

Sylwestrinio
komentarz
komentarz

A ja miałem od wakacji 2009 Acera właśnie, model chyba 5738Z, jak długo pracował tzn. powiedzmy 4-5h prawie cały czas włączony to i się troche grzał ale jak się tyle siedzi to niejeden laptop się zagrzeje, teraz się przesiadłem na HP'ka g6-2115sw, właśnie dziś kupiłem i z niego piszę, zobaczymy jak się będzie sprawował :) a Acer idzie dla siostry i dalej będzie użytkowany więc nie mogę powiedzieć nic złego na Acerka :)

Gość
komentarz
komentarz

a ja moge, - pomagam na innych forach - i moge powiedzieć smialo ze acery są problematycznymi laptopami stąd ich tak niska cena - niskaj jakość wykonania.

Saqiev
komentarz
komentarz

Hmmm... czyli raczej jakbym miał wybierać to Lepiej LENOVO Z580A z GT630M, aniżeli ACER z GT640M? :) Lepiej postawić na Lenovo? :)

Apat
komentarz
komentarz

Właśnie tak Acer to same problemy może na papierku wygląda ładniej ale z relacji znajomych więcej siedzi w serwisach niż go się używa ;)

Saqiev
komentarz
komentarz

Hmmm, chyba wezmę LENOVO Z580A. Chętnie bym wziął Y580, ale to już nie jest chyba ta półka cenowa dla mnie :P 600zł to jednak sporo :P

iDaft
komentarz
komentarz (edytowane)

@UP: Może i sporo, ale przemyśl to. Ja miałem kupić notebooka do 2900zł, znalazłem fajnego HP'ka. Aż tu nagle po krótkiej rozmowie, informatyk przestawił mnie o 360 stopni. Jutro zamawiam Y580. :) GTX660M bezkompromisowo radzi sobie z GT640M. GDDR5, 2048MB, długo by wymieniać...
Kamerka rewelacyjna, mam w domu starszy model z taką samą i nagrywa bodajże w 720p. Do tego jeszcze dochodzą głośniki JBL.
Mam stację dokującą do iPoda z tej marki i jestem zachwycony. Mam nadzieję, że tak samo będzie w Lenovo. :)

Jeżeli do soboty nie kupisz lapka, chętnie Ci go opiszę podczas grania w Dirt'a 3 :)

Pozdrawiam, Kuba

Edytowane przez iDaft
Saqiev
komentarz
komentarz

A możesz mi powiedzieć gdzie go zamawiasz i za ile? :) Co tam zamówiłeś? Znaczy się co jest w środku? :)

A tak ponadto, czy to jest możliwe - http://allegro.pl/lenovo-z580-i5-2x2-5ghz-16gb-1tb-gt640-win7-y580-i2613594774.html ? GT640m jest tutaj wstawione :P

iDaft
komentarz
komentarz (edytowane)

W RTV Euro Agd, na stronie. Mają w magazynie, ale na miejscu nie. Cena 3299zł, ale tylko 4GB RAMu. Zamówiłbym z rozszeżoną pamięcią, ale w tydzień zniknęły. Najwyżej dołożę te 100-200 zł i wsadzę 8GB.

Chętnie podał bym linka, ale na telefobie to trudne. ;)
Wpisz po prostu w e-sklepie Y580.

W pudełku znajdziesz Win7, Office Sarter, baterię i lapka oczywiście. :)

Jak chce Ci się czekać, to poczekaj do piątku. Do dystrybutora Lenovo przychodzą w czwartek notebooki, więc w piątek w x-komie i sklepach pojawią się z większą pamięcią.

@UP: Tak, chwyt marketingowy. Nawet nie porównuj GT640M do GTX660M. Bez anty-wirusa kupisz za 3000zł.

Edytowane przez iDaft
Saqiev
komentarz
komentarz

Aha, fajnie by było jakby xkom dał za 3000zł :D bez systemu to bym brał :D

iDaft
komentarz
komentarz

@up: Musisz mieć tylko Win7, bo JBL nie będzie działać. Za 3000 znajdę Ci jutro bez systemu.

Saqiev
komentarz
komentarz (edytowane)

i przydałby się sklep, żebym po zapłacie otrzymał zwrot 5% bo mam Alior Synca, swoją drogą nie wiem jak to do końca jeszcze działa, bo niedawno założyłem :P

System będę miał z uczelni, bo za darmo można u mnie dostać, tyle, że coś mi dziady nie odpisują :P

Edytowane przez Tomek787
iDaft
komentarz
komentarz

Dobra, jutro Ci pomogę szukać. Ja idę spać. Dobranoc.

Saqiev
komentarz
komentarz

To jak, orientuje się ktoś, czy mogę gdzieś dostać Y580 za ~3000zł? :)

Gość
komentarz
komentarz

ja najtaniej na allegro znalazłem za 3299...

http://allegro.pl/laptop-lenovo-y580-i5-3210m-4gb-750gb-gtx660m-w7hp-i2637484935.html

Saqiev
komentarz
komentarz (edytowane)

No tak, ale ja nie potrzebuję wersji z windowsem, ponieważ mogę go mieć z MSDN.

Edytowane przez Tomek787
iDaft
komentarz
komentarz

www.x-kom.pl/p/116472-notebook-laptop-15,6-lenovo-ibm-y580-i5-3210m-4gb-1000-dvd-rw.html

Najtaniej w x-komie za 3099zł, ale 4GB RAMu i 1TB HDD. ;)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.