x-kom hosting

Windows Vista Business 32bit -> 64bit

Gość
utworzono
utworzono

Cześć. Dało by radę zrobić upgrade? Mam płyty, nośniki i wszystko. Nie pozwolę sobie na pirata (nie popieram tego i nie mogę ze względów prawnych, bo komputer na firmę).
Jest opcja gdybym zrobił formata, i dało by się zainstalować 64bit? Potrzebna mi obsługa ram 4gb+ bez inwestowania w żaden nowy OS ( dla mnie ten Vista jest bardzo przyjazny oraz bezproblemowy ) .

kewin86
komentarz
komentarz (edytowane)

Jeśli procek obsługuje instrukcje 64bit to czemu nie ; )

Edit: Sygnatura...
Da się :D

Gość
komentarz
komentarz

Intel Pentium Dual Core E5300, dzisiaj przyszedł nowy -> Core 2 Duo E8200. Oba obsługują ową architekturę. Po prostu nie wiem czy podczas instalacji AUTOMATYCZNIE zainstaluje mi 32bit czy będę miał możliwość wyboru. Po po formacie do zarżnięcia będzie od nowa instalowania, pobierania. Tyle dobrze że mam 2 dysk 80GB PATA (stary, ale działa idealnie z szybkością 70MB/S, gdzie mój SATA 2 do 100MB/S). Nie wszystko mi się tam zmieści, w tym gry STEAM jak i AION (ból).

kewin86
komentarz
komentarz

[quote name='kapucynek' timestamp='1345836360' post='1566877'] Po prostu nie wiem czy podczas instalacji AUTOMATYCZNIE zainstaluje mi 32bit czy będę miał możliwość wyboru. [/quote] A kajś ty kupił Vista z x86/x64 na jednej płycie ?

Gość
komentarz
komentarz

Nie wiem, dziś będę w domu to sprawdzę. Komp był brany na firmę i vista była w zestawie
Prawdopodobnie sam 32bit

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.