x-kom hosting

Popsuta grafika w grze.W czym moze byc problem?

melon0
utworzono
utworzono

Witam, mam pytanie odnosnie grafiki w grze diablo 3 bo od wczoraj coś się zaczeło psuć i nie wiem z jakiego powodu to sie dzieje jak jeszcze wcześniej wszystko było ok. Moja karta graficzna to GeForce 8500 GT i poniżej zamieszczam screen jak to wygląda w grze. Dzięki za jakąkolwiek pomoc.

Youki
komentarz
komentarz

Jaki masz zasilacz ? Sprawdz programem hwmonitor temperatury w stresie i w spoczynku :)

Mis776
komentarz
komentarz

Osobiście polecam odinstalowanie i ponowną instalację gry bo zwykle tak się robi jak pokopią się pliki z grą. Podobny manewr ze sterownikami od grafiki też nie zaszkodzi :)

Gość
komentarz
komentarz

Textury. Podobnie mam w Warcraft 3. Problem związany ze sterownikami AMD Catalyst :)
U ciebie też możliwe że to to

melon0
komentarz
komentarz

Problem teraz się stał na tyle poważny że prawdopodobnie karta graficzna poszła sie paść bo taki dziwny kolorowy ekran mam już po wczytaniu windowsa i nic nie jestem w stanie zrobic, a przy właczeniu komputera zamiast wyswietlac pamięć karty graficznej 512mb to pisze 056 mb więc muszę znaleźć coś lepszego i tutaj też bym prosił o doradzenie jaką tą karte kupić żeby była dobra i nie za droga,
Nie wiem czy pisać nowy temat dlatego tutaj napisze mniej więcej moje specyfikacje komputera :Zasilacz 500w, 2gb ram, Gigabyte GA-G31m-es2c, procesor Intel dual core 1,80ghz. (wiem że procesor też słaby dlatego też mozecie podać jakiś lepszy i nie drogi). Dzięki za pomoc :)

Youki
komentarz
komentarz

[quote name='melon0' timestamp='1345977402' post='1567755'] :Zasilacz 500w [/quote]
Jakiej firmy ?

melon0
komentarz
komentarz

Myślę że to też jakieś badziewie bo firmy nie znam nazywa sie superred czy coś takiego

Youki
komentarz
komentarz

Masz chyba racje, wymien na cos markowego

melon0
komentarz
komentarz

[url="http://allegro.pl/coolermaster-extreme-power-500w-6-pin-pfc-blue-led-i2536296478.html"]http://allegro.pl/coolermaster-extreme-power-500w-6-pin-pfc-blue-led-i2536296478.html[/url] czy taki zasilacz wystarczy? jeśli tak to na jaką karte graficzną mogę sobie pozwolić ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.