x-kom hosting

Instalacja 2 i 3 windows

Kriters
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, mam pytanie otóż gdy zainstaluje np windows 7 na innym dysku to jak będzie wyglądać wybieranie systemu , i czy jak sie nie powiedzie to czy może sie coś może sie złego stać?

If i can hel u
komentarz
komentarz

Jeżeli zainstalujesz Windowsa 7 na innym dysku, mając już zainstalowany inny system na odrębnym, będziesz musiał wybierać system przy starcie systemu, natomiast jeżeli dojdzie do niepowodzenia nie powinno nic się stać co najwyżej będziesz musiał ten dysk na którym instalujesz sformatować bo mogą być na nim jakieś dane z instalacji, w najgorszym wypadku dojdzie do uszkodzenia MBR, a to jest lekki problem bo wkładasz płytkę od 7 i naprawiasz system w 10 min :P

Kriters
komentarz
komentarz (edytowane)

Niestety nie mam płytki i ciekawi mnie to czy moge zainstalować tak jak np gre , bez wyłaczania komputer , da sie ? :Pa to MBR to tylko bedzie uszkodzony windows 7 ?

Igorrodz
komentarz
komentarz

Nie da się, każdorazowo do instalacji systemu musisz odpalić peceta z włożoną płytką bądź pendriwe - botowanie z odpowiedniego napędu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.