x-kom hosting

Pytanie o domenę

Malgoth
utworzono
utworzono (edytowane)

[color=#1C2837][font=arial, verdana, tahoma, sans-serif][size=3]Witam. Mam kilka pytań... aktualnie posiadam stronę www na www.4un.eu ale chciałbym zakupić domenę .net i tutaj pojawiają się moje pytania... czy jeśli kupie domenę .net to muszę również kopic serwer do tego? jeśli dokupię domenę .net to na moją stronę do panelu adm będę logował się dalej ze strony 4un.eu? jeśli już wykupie domenę to w jaki sposób będę mógł zmienić starą na nowo zakupioną? W chwili obecnej na mojej stronie jest wyswietlana mala reklama pod stopką, jeżeli kupie tą domenę to czy reklama zniknie? ma to jakiś wpływ na reklamy na stronie? Wiem że to są glupie pytania ale nie orientuje się jak to wygląda więc proszę o wyrozumiałość [/size][/font][/color][img]http://forumkomputerowe.pl/public/style_emoticons/default/tongue.gif[/img]

tomektr
komentarz
komentarz

Sporo pytań. Nie znam tej oferty, ale na jedno Ci odpowiem. Z pewnością nie potrzebujesz do niej serwera. Domena to zupełnie inny temat.

  • 5 miesięcy później...
sorcerer
komentarz
komentarz

Rzeczywiście sporo pytań. Przeczytaj sobie ten poradnik: http://adnews.pl/ty-dziecko-i-twoj-dom-czyli-twoja-firma-czesc-i/

Co prawda jest napisany dla kobiet, które zakładają firmę na macierzyńskim, ale masz wyjaśnione o co chodzi z domeną, hostingiem itp.

  • 1 miesiąc później...
Fenster
komentarz
komentarz

A w jakiej cenie domena jest akceptowalna?Ile wynosi wg. Was dobry abonament za cały rok?

  • 11 miesięcy później...
suse
komentarz
komentarz

Jeżeli chodzi o domenę .pl to, według mnie, korzystna cena za rejestrację to ok. 30 zł, a za przedłużenie - ok. 100 zł

  • 4 miesiące później...
kaczmar_p
komentarz
komentarz

Sama domene .pl możesz kupić już nawet za 1 zł, a przedłurzenie wówczas może kosztować około 90 zł. Prześledź sobie oferty różnych rejestratorów. Na pewno możesz trafić na jakąś fajną promocję. Widziałem u jednego z operatorów, że teraz jest bardzo dobra promocja na rozszerzenia .eu. Chyba już za 5 zł możesz stać się jej właścicielem. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.