x-kom hosting

Wyrównanie w Wordzie (Problem)

airdamien23
utworzono
utworzono (edytowane)

Mam problemy z formatem w programie Word, mianowicie nie wiem bardzo jak to wytłumaczyć, ale jak dam "pokaż wszystko" (znaczniki) tzw... kropki.
[size=6][b]................................[/b][/size]
[size=6][b]........... ....................[/b][/size]
Więc ta pierwsza linia jest idealna, a ta druga jakaś dziwna zrobiła większy odstęp, powoduję że mój tekst jest dziwny tak jak by się rozlewał po prostu nie jest w idealnej pionowej kresce.
Kumacie mnie ? ;>
Jak ja mam to z formatować bo ja już nie pamiętam kurczę,
Proszę o pomoc

leggo
komentarz
komentarz

No, ja akurat nie kumam. Ale będę strzelał:
-Jeśli kropki w Twoim schemacie mają symbolizować spacje i chcesz kilka linijek odsunąć od lewej z takim samym odstępem używaj tabulatora lub zmniejsz miejsce na tekst dla całego akapitu na linijce u górze ekranu.
-Natomiast jeśli chcesz zrobić kilka równych linijek złożonych z samych kropek również użyj tabulatora, tylko w opcjach Akapit>>Tabulatory ustaw by word rysował kropki w miejscach gdzie wstawiasz tabulator.

Jeśli nie trafiłem, spróbuj bardziej sprecyzować w czym problem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.