x-kom hosting

Podkrecanie Dwurdzeniowca

Kamilosław
utworzono
utworzono

Siema all. Nie wiem jak przetaktować dwurdzeniowca athlona 4200 x2 . Kiedy podkrecalem swojego Pentiuma 1.7 , ale dwurdzeniowcow nieumiem. Powiedzcie jak to sie robi :-)I o ile gdzies go mam podkrecic zeby nie skopac :D

Gość
komentarz
komentarz

no do 3GhZ powiniens dojsc (zamiast 2x2.2ghz to 2x3ghz) wejdz w bios (TAB podczas uruchamiania-przynajmniej u mnie) wejdz w JumperFree i tam polecam AI overlocking lub poczytaj se STRONA

Kamilosław
komentarz
komentarz

nie chce ekstremalnie podkrecac :D

Avers
komentarz
komentarz

Ja polecam stronę http://hsware.pl/ - tu masz wszystko krok po kroku. ;)

Kamilosław
komentarz
komentarz

ale tam trzeba wpisac jakas ilosc mhz , a ja tego nie umiem robic w dwurdzeniowcu :)

Kamilosław
komentarz
komentarz

podkrecilem z 2,2 na 3,2 zmienilem 200mhz na 211 a gdy chcialem bardziej podkrecic to jakis blad wyskakiwal :/

Datex
komentarz
komentarz

Jaki to błąd? Spróbuj delikatnie podnieść napięcie rdzeni.

kwachu1992
komentarz
komentarz
podkrecilem z 2,2 na 3,2 zmienilem 200mhz na 211

a jakie masz chłodziwo? bo nie wierze, że to zrobiłeś na boxie.

  • 3 tygodnie później...
Kamilosław
komentarz
komentarz

przepraszam, zle napisalem :)podkrecilem na 2.3 ale wiecej sie nie chce podkrecic :) pozniej sprobuje napiecie jeszcze zmienic. A chlodzenie Boxowe :)

EDIT: Juz po problemie :) Udalo mi sie podkrecic na 2.4 :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.