x-kom hosting

Morele.net- zakup na raty?

JARMOO
utworzono
utworzono

Witam. Chcialbym sie dowiedziec jak w tym sklepie to wyglada. Czytalem wszystko co jest napisane na ich stronie, ale chce sie zapytac kogos kto kupowal tam cos na raty. Jakie jest oprocentowanie itd.

Gość
komentarz
komentarz

Ja raz kupywałem na raty u nich. Kurier chyba w 1 dzień przyjechał o podpisaniu umowy. Oprocentowanie wynosi 1 %.... Tylko na 10 mc max 12 w ratach najlepiej powyżej za dużo się przepłaca

JARMOO
komentarz
komentarz

A przy 24 ratach ile wynosi oprocentowanie? Tez 1%?

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

A tego już się nie pytałem ale podam ci przykład jak kurier mi pokazywał np komputer kosztuje 1600 na 24 mc. Calkowita kwota kredytu wynosić będzie 1885zł.

Dokładnie nie pamiętam ale było blisko 1900 zł

JARMOO
komentarz
komentarz

No ok, i to bede musial wziac na 24 raty, bo zamowienie na ponad 9k zl... Dzieki.

Gość
komentarz
komentarz

Polecam ci leasing jeżeli masz firmę ;]
Znacznie bardziej opłacalne ; ))

JARMOO
komentarz
komentarz

Nie, firmy niestety nie mam. :)

Bugless
komentarz
komentarz

leasing jest calkiem nieoplacalny... niedosc ze placisz raty to na koniec musisz jeszcze przedmiot wykupic. A co do "firmy" jest juz lising konsumencki

Gość
komentarz
komentarz

Zależy za CO płacisz i ile płacisz :)
Oraz od firmy leasingowej... nic nie wiesz o leasingut o nie gadaj głupot, bo za raty też się płaci % :E

xxs
komentarz
komentarz (edytowane)

Koszt kredytu = 1% koszyka + rata bez oprocentowania * x miesięcy . Przykładowo jeśli kupujesz komputer za 3k na 12 to rata bez oprocentowania wynosi 250 zł do tego doliczasz 1% czyli w tym przypadku 30zł i masz miesięczną rate w wysokości 280zł i całkowity koszt kredytu 3360 zł. NA 24 raty : bez % 125 + 30 = 155 (koszt kredytu 3720) Mam nadzieje że pomogłem. :D 360 zł różnicy to prawda ale raty dogodniejsze do spłaty jeśli ktoś ma już ,,dobrze'' Obciążony budżet. :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.