x-kom hosting

LiveUsb

ForumPC13
utworzono
utworzono

Witam

Mam takie czysto teoretyczne pytanie które nie daje mi ostatnio spokoju, a więc:
Jest komputer z zainstalowanym systemem X (np. Windows 7), ktoś sobie z niego korzysta, gra, pracuje, ma tam po prostu prywatne dane.
Do tego mam pendrive'a z zainstalowanym np. Ubuntu (albo innym systemem z rodziny UNIX).
Odpalam ten komputer za pomocą pendrive'a, robię sobie tam różne rzeczy na nim (nie zapisuję [b]specjalnie[/b] żadnych danych na hdd komputera czy też pendrive'a), np. zmieniam adres MAC karty sieciowej -> googluje, loguję się na email -> powracam do oryginalnego adresu MAC.
Moje pytanie brzmi: Czy po wyjęciu pendrive'a i odpaleniu komputera normalnie, są jakieś pozostałości na nim, jakieś dane z czasu użytkowania liveusb? Nie chodzi mi tu o logi internetowe, bo te wiadomo,że będą.
Czy będzie widać,że była zmiana adresu MAC? Albo jakieś inne fizyczne objawy?

Pozdrawiam, Skurwiwij

kelloco2
komentarz
komentarz

Lokalnie na tej maszynie; jeżeli nie wsadzić czegoś na dysk sam nic nie będzie

Na routerach, serwerach oczywiście można wyciągnąć jakie strony odwiedzałeś, zmianę adresu MAC.
Pozdrawiam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.