x-kom hosting

Jaki tablet do +/- 1000 zł ?

ADAMADAM
utworzono
utworzono

Witam,
Poszukuje tableta i nie siedzę w nich aż tak bardzo żeby dokonać logiczngo zakupu:) Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie i co polecacie?

kml700
komentarz
komentarz

Może coś takiego [url="http://allegro.pl/samsung-p3110-galaxy-tab-2-7-0-2x1ghz-android-4-0-i2529630363.html"]http://allegro.pl/samsung-p3110-galaxy-tab-2-7-0-2x1ghz-android-4-0-i2529630363.html[/url]

deathrow
komentarz
komentarz

Tablet na androidzie to chyba póki co najlepszy wybór. No może poza ipadem (cena :wtf: ) . Zwracaj uwagę na rozmiar ekranu, procek, ram, system i typ wyświetlacza. Ale 1000 zł wystarczy na dość dobrego tableta.

ADAMADAM
komentarz
komentarz

Patrzyłem na iPady ale rzeczywiście ich ceny nie są najniższe:)...
Właśnie o tym Samsungu myślałem, rozumiem że jest już na dobrym poziomie jeżeli chodzi o swoją kategorię cenową zważając na konkurencje ?

[font=arial,helvetica,sans-serif][size=4]Biorę w końcu galaxy tab II w abonamencie. W tym [/size][/font][font=arial,helvetica,sans-serif][size=4]SAMSUNG P3110 GALAXY TAB 2 7.0 2x1GHz Android 4.0 nie ma modemu:( więc po co mi mobilne urządzenie bez dostępu do internetu, a w tym większym jest, co myślicie o tym systemie Android jakie daje możliwości?[/size][/font]

On'
komentarz
komentarz

Android daje właściwie nieskończone możliwości (oczywiście jak na takie urządzenie), jest to bowiem tak naprawdę Linux.. Android ma też ogromną społeczność, więc ewentualne problemy są zawsze szybko rozwiązywane. Mnóstwo programów, nieskończona personalizacja urządzenia, to wszystko sprawia, że jest na równi, jeśli nawet nie lepszy od Apple'a.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.