x-kom hosting

[Rozwiazanie]Szybkie Pisanie

Gość
utworzono
utworzono

witam.macie moze jakies sposoby ,porady,programy zeby magicznie szybko pisac ,bezwzrokowo? kiedys widzialem jakis filmik to jak niektorzy szybka pisza masakra

tazman
komentarz
komentarz

Przyjdzie to z czasem i żaden program ci tego nie zastąpi , fakt mistrz klawiatury przyśpiesza naukę, spóbuj z podświetlaną klawiaturą, później juz nie zwrócisz uwagi na nic

Kurzun
komentarz
komentarz

Jak posiedzisz chwilę przy komputerze to samo Ci wejdzie w nawyk tak jak mi ;- ) Nawet nie będziesz wiedział kiedy a będziesz tak pisał.

Gość
komentarz
komentarz

no w sumie ja juz bardzo szybko pisze, bo bardzo duzo pisze na gg:D:D ,bezwzrokowo tez bardzo dobrze pisze,ale jak widzialem rozne filmiki to tak napierdzielaja tak ,ze masakra ... i zaden program mi nie pomoze?

Kurzun
komentarz
komentarz

Może trochę pomoże ale czy ja wiem czy to ma sens. Samo Ci wejdzie w nawyk ale jeżeli chcesz to możesz użyć jakiegoś programu.

Gość
komentarz
komentarz

hmm chyba sobie wezme uzyje mistza klawiatury ,tak potrenuje w nim z 2mc i zobacyzmy jakie efekty bd

tazman
komentarz
komentarz

potrenuj przy klawiaturze bez światła i po kilkunastu razach bekiesz znała rozłożenie klawiszy

Gość
komentarz
komentarz

znala?? przepraszam ,znal jak cos:P

DiKei
komentarz
komentarz

Wystarczy często pisać na GG lub na forach to samemu sobie wyrobisz szybkość pisania. Mi moja prędkość pisania wystarcza i już nie muszę patrzeć na klawiaturę gdzie jest jaka literka.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

ja tak samo mam ,ale wiesz niektorzy tak napierdzielaja ta klawa ze po prostu masakra

//do szerszych dyskusji służy dział "nie na temat" lub priva ;)

//ZAMYKAM

//naekana

Edytowane przez naekana
temat zamknięty
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.