x-kom hosting

Kupno Outlook 2010

dawideo
utworzono
utworzono

Witam
Posiadam wersje testową outlook'a 2010, chciałbym zakupić wersję pełną. Moje pytanie brzmi czy muszę kupić całą płytę. Czy też jest możliwość "kupienia" klucza tylko. Tzn tak jak ma to np Kaspersky, ściąga się wersje testową, potem można kupić sam "klucz" którego wysyłają na maila.

leggo
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie musisz kupować płyty. Kupując program online w sklepie microsoftu płytę dostajesz tylko po dodatkowej opłacie.

dawideo
komentarz
komentarz

Hmmm tak tylko na stronie microsoftu, widzę całe zestawy microsoft office, a mnie interesuje tylko ten konkretny program. Może źle szukam:/

Jeszcze chciałbym się zapytać o licencję PKC. Czy mogę wygenerować sobie nowy klucz, jeśli np awarii ulegnie dysk, lub płyta, lub po prostu będę miał reinstalację systemu i będę zmuszony do ponownej instalacji programu? Czy też ta licencja umożliwia tylko jedną jedyną instalacją i koniec

leggo
komentarz
komentarz

[url="http://www7.buyoffice.microsoft.com/emea1/product.aspx?sku=10236389&cache=1093054989&action=buy&plang=pl&culture=pl-pl"]Outlook 2010[/url]

[quote name='dawideo' timestamp='1344342487' post='1553511']
Jeszcze chciałbym się zapytać o licencję PKC. Czy mogę wygenerować sobie nowy klucz, jeśli np awarii ulegnie dysk, lub płyta, lub po prostu będę miał reinstalację systemu i będę zmuszony do ponownej instalacji programu? Czy też ta licencja umożliwia tylko jedną jedyną instalacją i koniec
[/quote]
Tylko jedna instalacja.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.