x-kom hosting

Plyta Gł. Pod Am2...

redcat
utworzono
utworzono

Chce kupic plyte gł. pod athlon X2 4000+ na AM2. Fajnie gdyby miala zintegrowana grafike, bo nie bede grac w zadne gry i nie chcialbym dokupywac specjalnie grafy...

jakis czas temu polecano mi na tym forum plyte ABIT KN9 na nForce 4 Ultra - ze najlepsza plyta dla AM2... ale ona juz chyba jest niedostepna w sklepach

Polećcie jakas dobra, niezawodną plyte do w cenie do 300-350zl

jaki chipset bylby najlepszy? (chodzi mi o wydajnosc...)

redcat
komentarz
komentarz

czy chipset nForce 430 jest lepszy (lub tak samo dobry) jak seria nForce 5xxx lub 6xxx ?

demarco
komentarz
komentarz

tak, najlepszy jest nforce4

maggot
komentarz
komentarz

ja tez mam okazje kupic płyte Gigabyte GA-M61P-S3 VGA pod procesor 4000 x2, i sie zastanawiam czy to dobty wybór czy do ok 200 zł kupiłbym cos lepszego? i czy ten procesor spokojnie sie podkreci na box'owym chłodzeniu na tej plycie do 2,7????

demarco
komentarz
komentarz

Na boxie możesz miec wysokie temperatury. 2.7ghz to może być jednak za dużo jak na to chłodzenie

redcat
komentarz
komentarz

a jak te 3 podane przez Was plyty wypadają na tle plyty ABIT KN9 na nForce 4 Ultra ?

czy Abit kn9 jest lepsza o tych co podaliscie?

Czy nforce 4 Ultra jest lepszy od nForce 430?

pozdrawiam!!

demarco
komentarz
komentarz

Kn9 jest/był od tych tu podanych płyt dużo lepszy

Jedna z najlepszych płyt pod am2, trochę lepsza DFI Infinity

Czy nforce 4 Ultra jest lepszy od nForce 430?

to zależy od danej płyty

redcat
komentarz
komentarz

ale ani KN9 ani DFI Infinity nie maja zintegrowanej grafy, nie...

czy sa jakies ich wersje ze zintegr. grafiką? (albo inne modele o podobnej jakosci z grafą...)

demarco
komentarz
komentarz
czy sa jakies ich wersje ze zintegr. grafiką? (albo inne modele o podobnej jakosci z grafą...)

NIE

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.