x-kom hosting

Problem Z Monitorem

KamilFan
utworzono
utworzono

Hej. Posiadam monitor LCD Samsung SynceMaster 940N (19 cali). Jestem z niego zadowolony..... ale ma nierównomiernie podświetloną matryce (chyba). Jak oglądam jakiś film, pół filmu jest jaśniejsza, a im wyżej tym ciemniej (nie że ciemno, własnie na górze jest widok normalny, a na im nizej tym, coraz jaśniej... najbardziej widać jak na video jest noc). Ogólnie cały czas dół jest jaśniejszy od góry, troche jak się tak siedzi to może nie widać. Najbradziej na jakiś filmie czy koncercie. Bardzo mnie to denerwuje, bo pół filmu ma super kolor, a pół filmu jest taki jakby za szarą mgłą.....

Nie wiem czego tak jest.... Ogólnie mam z nim problemy, bo mi ekran miga.... Ale to dziwne... Mama włączy czajnik elektryczny a mój ekran wariuje... Nigdy tak nie miałem nie wiem o co chodzi.....

grzesiekb16
komentarz
komentarz

Z tym prądem to dziwna sprawa może masz jakieś małe napięcie w domu i monitor głupieje bo czajnik dużo prądu ciągnie. Najlepiej weź monitor do kumpla i u niego sprawdź. Jak u niego bedzie to samo to oddaj na gwarancję.

snip91
komentarz
komentarz

Mam ten sam monitor i też ostatnio zauważyłem, że podświetlenie jest jakby nie równe, widzę to szczególnie na wygaszaczu ekranu. Mi to nie przeszkadza, ale może to normalne dla tych monitorów.

KamilFan
komentarz
komentarz

Też mi to nie przeszkadza jak siedze normalnie, ale jak oglądam film, czy coś... To górna połówka ekranu jest normalna, a im niżej tym jest bardziej szare.....Nie czaje tego.....

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.