x-kom hosting

xp>vista ?

domenek555
utworzono
utworzono

AMD Athlon XP2400+
2.00 GHz, 1GB RAM
NVIDIA GeForce4 MX440 with AGP8X < NIESTETY MALO MB CHYBA TYLKO 64
jaka Viste zainstalowac ? czy moze win 7 ?
32 bit czy 64
i czy np cs jak chodzi mi na 60 fps na XP bedzie chodzil mi tak samo na Viscie

ShazeR
komentarz
komentarz

Nie będzie.. Inny silnik, inne wymagania. Będzie ci lagował co jakiś czas.
Albo lepszy sprzęt albo zostajesz z win xp.
Może nawet nie będzie lagował ale praca będzie beznadziejna.

kml700
komentarz
komentarz

Zostań przy xp . :gobi:

ShazeR
komentarz
komentarz

A propo counter-strike...
Zainstalowałem Windows 7 32Bit Ultimate na sprzęcie
ASUS F3F
Intel Core 2 Duo 2.6 Ghz
integra 128MB Intel GMA
2GB ramu

I cs bardzo często mi lagował.

domenek555
komentarz
komentarz

dzieki za odp ; ) zostane przy xp : )

maciekj22
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='ShazeR' timestamp='1344000420' post='1550879'] A propo counter-strike... Zainstalowałem Windows 7 32Bit Ultimate na sprzęcie ASUS F3F Intel Core 2 Duo 2.6 Ghz integra 128MB Intel GMA 2GB ramu I cs bardzo często mi lagował. [/quote]

Mnie tam na Viście Home Premium SP2 - e2180, 1GB DDR2, X1300 PRO @ 109% GPU / 109% Mem mając swego czasu własny serwer (ale grając również na innych) nic nie laguje.

A co do autora to Twoja karta nie pociągnie nawet Aero Glass i z tego co wiem wgl nie ma do niej sterowników pod Vistę (ew. w trybie zgodności z XP można spróbować).


Edit: Zasadź mu chociaż coś z FX'ów na Agp, podkręć Athlona i Vista powinna bardzo ładnie śmigać :)

kelloco2
komentarz
komentarz

[quote name='maciekj22' timestamp='1344180541' post='1552297']A co do autora to Twoja karta nie pociągnie nawet Aero Glass i z tego co wiem wgl nie ma do niej sterowników pod Vistę (ew. w trybie zgodności z XP można spróbować).[/quote]
jak nie ma sterowników to te systemowe=koszmarna wydajność i brak bodajże np. OpenGL

maciekj22
komentarz
komentarz

A co ja powiedziałem? :E do tego dochodzi również brak Pixel & Vertex Shader no i wydajność taka, że ten ładny pasjans z tymi swoimi animacjami jakie dodali w Viście raczej powinien przywieszać :)

carramba
komentarz
komentarz

Visty nie opłaca się instalować, nie jest to zbyt udany system - zdecydowanie pozostań przy XP, ewentualne przesiadka na 7.

maciekj22
komentarz
komentarz

[quote name='carramba' timestamp='1344337157' post='1553681'] Visty nie opłaca się instalować, nie jest to zbyt udany system - zdecydowanie pozostań przy XP, ewentualne przesiadka na 7. [/quote]

Ja piernicze, jak Ci wszyscy "konserwatywni" użytkownicy działają mi na nerwy :) nie siejmy tutaj herezji - [b]Vista została naprawiona.[/b]

kelloco2
komentarz
komentarz

chodź teraz jeżeli jej kupno mija się z celem.... ^_^:P

maciekj22
komentarz
komentarz

[quote name='kelloco2' timestamp='1344339604' post='1553706'] chodź teraz jeżeli jej kupno mija się z celem.... [/quote]

A czy kupno Windowsa kiedykolwiek miało sens? :E

kelloco2
komentarz
komentarz

miało. już nie przesadzajmy ^_^

maciekj22
komentarz
komentarz

Dla kogo? Dla kogo kupno tak drogiego oprogramowania miało sens? Gdyby było nieco tańsze, to jeszcze można się skusić, ale za tyle pieniędzy, to choćby się ze*rać to szukałbym freewarowego odpowiednika :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.