x-kom hosting

Xp Czy 98

Gość
utworzono
utworzono

Witam

mam pytanie czy win 98 grzie sie z XP i czy na win 98 sa stery najnowsze na geforce 8600 gt i czy jest direct 9.0 lub nowszy

byku
komentarz
komentarz

Tak, direct 9.0 jest dostępny na Windows 98. Na stronie Nividii nie ma sterowników dla tej karty pod Windows 98. Jednak do grania zalecałbym przestawienie się na Windows XP. Ewentualnie gdybyś chciał mieć oba systemy na dysku to pamiętaj, że Windows 98 musi być zainstalowany na partycji C.

grzegorzmce
komentarz
komentarz

Nie gryzie się tylko najpierw instalujesz 98 a potem xp

  • 2 tygodnie później...
FrogsterPL
komentarz
komentarz

Ta karta graficzna nie ma sterowników do Win98, w związku z czym będzie on działać maksimum w trybie VGA (16 kolorów, 640x480 - coś o tym wiem, bo do mojej karty też nie ma sterowników na 98). Jeśli chcesz korzystać z 98 w pełni, to radzę dokupić jakąś kartę na PCI, np. GeForce'a FX5200 lub FX5500 (nic lepszego na PCI nie ma), a jeśli 98 ma być do internetu a nie gier (albo do gier maksimum 2000-2001 rok), to może być np. GF2 MX400, GF4 MX440...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.