x-kom hosting

Vista - Aktywacja

felipewwa
utworzono
utworzono

[color=#141414][font=Georgia,]Po formacie dysku wyskoczył mi komunikat: "Wpisany klucz jest już używany" o dziwo wyświetliło mi się to dziś rano, dopiero po 5 dniach od formatu. I mam kilka opcji do wyboru:[/font][/color]

[color=#141414][font=Georgia,]-Nie mam innego klucza Vista Home Premium i chce kupić nowy[/font][/color]

[color=#141414][font=Georgia,]-Mam inny klucz i chce go wpisać teraz[/font][/color]

[color=#141414][font=Georgia,]-Skontaktuj się z firmą Microsoft aby rozwiązać problem.[/font][/color]

[color=#141414][font=Georgia,]Wcześniej mi się to nie przytrafiało, na obudowie mam oryginalną naklejkę z kodem który musiałem wpisać przy ponownej instalacji systemu po formacie, nie rozumiem kompletnie czemu aktywacja napotkała ten problem. Czy ktoś z forumowiczów miał podobny przypadek?[/font][/color]

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Moze zadzwoń do firmy Microsoft, i opowiedz o problemie jakim masz. Zawsze mogą aktywować ci telefonicznie:)

nitro07
komentarz
komentarz

Czy modernizowałeś komputer (wymiana podzespołów) ?
Ile razy instalowałeś ponownie system ?

felipewwa
komentarz
komentarz

Nie, nic nie wymieniałem, ale fakt, że w ciągu ostatniego roku format przydarzał mi się dosyć często.

kml700
komentarz
komentarz

W takim razie musisz zadzwonić do [color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif] [/font][/color][color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif] firmy Microsoft . :gobi:[/font][/color]

felipewwa
komentarz
komentarz (edytowane)

Strona wczytuje się okropnie, poza tym nie mają rubryki "kontakt" :(




Dobra poprawka znalazłem numer, operator podał mi kod telefoniczne, który należało wpisac. Aktywacja przebiegła poprawnie. Przyczyną był bład aktywacji internetowej co się czasami zdarza (przynajmniej takie wyjasnienie otrzymałem).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.