x-kom hosting

Ban! Jaki kurde ban?

Marcinkult
utworzono
utworzono

Witam. To już mnie wkurza. Codziennie jak wchodzę tutaj to pisze że dostałem bana u nie mam uprawnien do przeglądania forum błąd bodaj 2000, a najlepsze jest to że tego bana nie mam jak widać teraz. To jest upierdliwe bo żeby teraz cokolwiek napisać musiałem rozłączać i podłączać internet 21 razy. Dla czego tak jest?? Używam Opery w wersji 10.0. Sprawdzałem na Firefox 12.0 , Google Chrome i IE 9 i dalej to samo. Z góry dzięki.

danielek316
komentarz
komentarz

Nie masz żadnego bana, ostrzeżenia, ograniczenia więc nie mam pojęcia dlaczego nie możesz się logować. Może problem tkwi w dostawcy internetu?

cannonn
komentarz
komentarz

Jeśli dajecie bany na IP, to możliwe, że autorowi losuje zbanowane IP z puli. Wywnioskowałem, to po tym, że po zmianie IP (rozłączeniu internetu) czasem działa, czyli w tym może tkwić problem.

snip91
komentarz
komentarz

Nie blokujemy zmiennych adresów IP, bo to bez sensu.

Marcinkult
komentarz
komentarz

Ja jestem zalogowany cały czas, nie wylogowywuje się nigdy, często jak wchodzę to pisze że nie mam uprawnien i gdzie nie klikne to się pokazuje BAN. Zalogowany za 4 razem

Igorrodz
komentarz
komentarz

Spróbuj wejść na forum przez jakąś bramkę proxy - daj znać czy wtedy problem też występuje.

Gość
komentarz
komentarz

Ja mam tak samo nawet jak nie miałem konta.
Teraz też czasem mi wyskoczy.
Korzystam z opery 11 z włączonym turbo.
Dodam że na telefonie z operą mini 7 wszystko działa bez zarzutu.

Igorrodz
komentarz
komentarz

Czyli musisz zmienić przeglądarkę na inną albo czekać na jej aktualizację.

Gość
komentarz
komentarz

[quote]Korzystam z opery 11 z włączonym turbo.[/quote]
Częściej coś takiego zdarza się przy włączonym trybie Turbo?

Bugless
komentarz
komentarz

wykop, ale sprobuj wyczyszczenia ciasteczek...

djmakus
komentarz
komentarz

mi na Operze czasem wyskakuje (a raczej wyskakiwało) że mam bana, ale w tym samym czasie na FF było OK :E

Gość
komentarz
komentarz

@UP ja miałem to samo kiedy testowałem internet LTE od Cyfrowego Polsatu! Też mi czasami wyskakiwało to :/
Za 1 razem prawie zawału dostałem... ;p

deathrow
komentarz
komentarz

To ja mam identyczny problem ale na mobilnej operze : (

Igorrodz
komentarz
komentarz

A ja na mobilnej operze na moim Galaxy Ace nie mam żadnych problemów. Zatem albo masz nieaktualną wersję, albo musisz usunąć cache przeglądarki albo masz jakieś problemy z dostawcą internetu.

  • 1 miesiąc później...
RPS
komentarz
komentarz

Podepnę się :) Gdy chcę wejść na forum z telefonu (sieć Play) to podobno mam bana o_0, używając przeglądarki korzystającej z proxy - nie ma żadnego problemu ;/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.