x-kom hosting

Wyznaczenie moderatora działu Centrum webmastera

Cold
utworzono
utworzono

Cześć,

Pamiętacie jak kiedyś forumpc było dobrze zarządanym i wolnym od spamu forum? Teraz też tak jest, ale poza działem Centrum webmastera. Niestety coraz częściej pojawiają się tam bezczelne linki w złych działach i bez odpowiedniej liczby postów. W prawdzie dział może nie jest w centrum zainteresowania, ale czy to powód, żeby był zaniedbany?

Dlatego też apeluję do administracji o wyznaczenie nowego moderatora działu, ponieważ nie da się na to patrzeć.



P.S Żeby nie było, to nie jest moje zgłoszenie na tą posadę ;)

Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

Jeśli spotkasz jakiś temat, który nie jest napisany w odpowiednim dziale, jakiś post który zawiera spam lub coś innego niezgodnego z regulaminem - to zgłaszaj takie coś przez funkcję "Zgłoś" (czyli - raportowanie). [url="http://www.forumpc.pl/index.php?app=forums&module=extras&section=stats&do=leaders"]Moderator[/url] posiadający moderację w danym dziale sprawdzi Twoje zgłoszenie i podejmie odpowiednie kroki.

I zauważ, że teraz są wakacje zatem zmniejszona aktywność członków ekipy - [url="http://www.forumpc.pl/index.php?app=forums&module=extras&section=stats&do=leaders"]moderatorów[/url] - nikogo nie powinna dziwić.

Pozdrawiam :)

Cold
komentarz
komentarz

Generalnie zgłaszam takie tematy, a zmniejszona aktywność mnie nie dziwi.

Martwi mnie jednak fakt, iż problem pojawił się już kilka miesięcy temu i taki spam leżał w dziale (mimo raportów) kilka dni.

Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

Zauważ, że jak moderator nie zna się na sprawach związanych z danym raportowanym tematem to nie podejmie żadnej wiążącej decyzji - bo mogłaby być błędna (a błędów moderacja musi unikać).

Ewentualnie możesz pisać PW do konkretnych moderatorów danego działu.

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.