x-kom hosting

czy zmiana theme zmniejsza bezpieczeństwo systemu ?

hulk69
utworzono
utworzono

Cześć, czy przy zmianie theme w systemie Vista za pomocą programu VistaGlazz nie spierdacze sobie systemu i czy to jest bezpieczna akcja, czy raczej nie zalecana ? wiem że ten program obraca sobie bezkarnie naszymi plikami systemowymi stąd moje pytanie. Jeżeli nie to w jaki sposób można prawidłowo i bezpiecznie zmienić theme ?. Z góry dziękuję za konkretne odpowiedzi.

ps. Jeżeli to zły dział proszę przenieść do odpowiedniego.

Gość
komentarz
komentarz

On ci nic nie zepsuje w systemie. Możesz spokojnie nim zmienić. jak wiesz jak to robić.

hulk69
komentarz
komentarz

Wiem jak działa VG i zmieniłem theme, zobaczymy jak bedzie póki co wszystko wporzadku.

maciekj22
komentarz
komentarz

Zdarzają się sporadyczne błędy przy tego typu programach, dlatego lepiej zaraz po użyciu VG przeskanowania rejestru (profilaktycznie).

Gość
komentarz
komentarz

A na starym lapku nic takiego nie miałem.

maciekj22
komentarz
komentarz

A co ja napisałem? [b]PROFILAKTYCZNIE[/b] :)

kelloco2
komentarz
komentarz (edytowane)

M$ jeżeli chodzi o zmiany wyglądu windows stawia głównie na swoje natywne rozwiązania i tak jak we wszystkim używając jakiś zewnętrznych aplikacji pewnie można sobie coś tam popsuć/nabrudzić. osobiście kiedyś się takimi rzeczami bawiłem - później, gdy potrzebny mi był desktopowy system na dłużej omijałem programy tego rodzaju szerokim łukiem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.