x-kom hosting

Czarny Ekran po wczytaniu Windows XP.

Gość
komentarz
komentarz

To może teraz jakoś źle wgrałeś system.

Wyjmij płyty z napędów, po odłączaj urządzenia USB (w szczególności dyski USB).

TenTypHajs
komentarz
komentarz (edytowane)

Tylko że ja ten problem miałem jeszcze przed przeinstalowaniem windowsa, a przeinstalowałem bo myslałem że pomoże... ; <

@ nie mam podłączonego żadnego pendrive ani nic innego. tylko urządzenia pdst mycha klawa modem i to wszystko. płyt też żadnych nie mam a nagrywarke wymianiałem ze 2 msc na nową od Sony.

Edytowane przez TenTypHajs
Gość
komentarz
komentarz

a zrobiłeś @up

A procek to jest 1,8GHz?

TenTypHajs
komentarz
komentarz (edytowane)

tak w edicie pisałem .

tak 2x1.8 GHZ

Edytowane przez TenTypHajs
Gość
komentarz
komentarz

Patrząc na test z HDtune to wina dysku. będzie do wymiany dysk.

Tu masz podobny temat: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2294379.html

TenTypHajs
komentarz
komentarz (edytowane)

ale co zepsuł się z dnia na dzień? bo normalnie użytkowałem kompa a na drugi dzień tak się działo już i zrobiłem reinstala.. to troche nie możliwe ; /

musi być jakieś normalne wytłumaczenie tego i jakaś normalna naprawa no nie?

Edytowane przez TenTypHajs
Gość
komentarz
komentarz

Z moim dyskiem też tak było. dysk padł z dnia na dzień. raz go używałem na drugi dzień już laptopa nie odpaliłem. więc jak masz coś ważnego to wrzuć na dysk zewnętrzny. ale niech jeszcze inni się na ten temat wypowiedzą. dałem ci linka z podobnym problemem. zobacz.

TenTypHajs
komentarz
komentarz

Dobra dzięki za pomoc. Może nitro wbije i sie coś wypowie jeszcze poczekam zobacze.

nitro07
komentarz
komentarz (edytowane)

Na dysku masz bad sectory + problemy z mechaniką dysku twardego. Dysk najlepiej jest wymienić na nowy.

PS. Zainwestuj też w legalny system operacyjny.

Edytowane przez nitro07
Gość
komentarz
komentarz

Przy twoim PC win 7 pójdzie. a jest lepszy niż XP ale jak wolisz

TenTypHajs
komentarz
komentarz

mogę mieć Win 7 i to oryg . ale on potrzebuje wiecej ramu do gier wiec nie wiem czy bym pograł w coś ; /

Gość
komentarz
komentarz

minimalnie ramu na 32x potrzebuje minimum 1GB ramu. a 64x minimum 2GB.

TenTypHajs
komentarz
komentarz

mam 2 gb to co ładować 64x ? pozatym zamawiam w tym tyg jeszcze laptopa bo nie wyrabiam z tym żęchem..

Gość
komentarz
komentarz

to jak zamawiasz i ma być lepszy od tego to nie kupuj win 7 tylko instaluj xp jak masz płytę.

TenTypHajs
komentarz
komentarz

a tak na marginesie to zrobiłem dysk na Fat32 i cyka jak nowy takie było rozwiązanie. dziękuje pozdrawiam.

kelloco2
komentarz
komentarz

to dysk z systemem?

TenTypHajs
komentarz
komentarz

jak prędzej pisałem mam 1 dysk więc tak z systemem. zawsze chodził na ntfs i było dobrze teraz przy instalacji systemu zrobilem na fat32 i sie naprawiło. ot tyle roboty.

nitro07
komentarz
komentarz

Zmiana systemu plików na archaiczny Fat32 to żadne rozwiązanie, daj ponownie zrzut ekranu z zakładki Healtch programu Hdtune.

kelloco2
komentarz
komentarz

dokładnie. obstawiam góra rok i padnięcie systemu. problemy oczywiście dużo wcześniej. sam używałem Windowsa na uszkodzonym dysku. sensowniejszym wyjściem jest MMHD czy ominięcie przez partycjonowanie tych obszarów, ale i tak rzadko to pomaga

TenTypHajs
komentarz
komentarz

już zamówiłem laptopa więc i tak tego będe sprzedawał ważne że naprawiłem na chwile.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.