x-kom hosting

Zablokowane konto użytkownika - Windows 7

Pheebsik
utworzono
utworzono

Witam.
Dziś rano mój siostrzeniec grał na komputerze i chcąc się wylogować z mojego konta, kliknął [b]Start->Zamknij->Zablokuj[/b] zamiast wyloguj. Teraz nie mogę zalogować się ani na swoje konto, które ma uprawnienia administratora, ani na to drugie z ograniczonymi możliwościami. Wyświetla mi się czarny ekran, po którym mogę jeździć myszką.
Resetowałam go parę razy. Raz wyświetla się moje konto z nazwą, a pod nim "zablokowane", a gdy klikam niżej przełącz użytkownika, wtedy na ekranie pojawiają się dwa konta i wtedy pod moim kontem pisze tylko "zalogowane". Nie mam pojęcia co z tym zrobić. Nie da się zalogować na to drugie konto też. Wchodziłam w tryb awaryjny, szukałam czegoś, co mogłoby mi odblokować te konto, jednak nie mogę nic takiego znaleźć.
Proszę o szybką pomoc.

nitro07
komentarz
komentarz

jaką masz wersje 7 ?

Pheebsik
komentarz
komentarz

Windows 7 Professional

nitro07
komentarz
komentarz

W trybie awaryjnym:
Panel sterowania\System i zabezpieczenia\Narzędzia administracyjne -> Zarządzanie komputerem->Użytkownicy i grupy lokalne->Użytkownicy-> Właściwości zablokowanego konta, sprawdź czy nie ma zaznaczenia przy polu Konto jest wyłączone lub konto jest zablokowane jeśli jest to odznacz i OK.

Pheebsik
komentarz
komentarz

Pomogło. Działa.
Dzięki baardzo za pomoc :))

  • 2 lata później...
elgreko
komentarz
komentarz

Hej, bardzo proszę o radę, mam zablokowane konto użtykownika i wcześniejszą radę już sprawdziłem ale nadal to samo. Jak zawsze loguję się do swego konta, wpisuję hasło i .... "Logowanie usługi Usługa profilów użytkowników nie powiodła się" a pod spodem "Nie można załadować profilu użytkownika". Wiem że hasło jest dobre bo nawet je zmieniałem, a jak wpisuję błędne do wyskakuje normalny komunikat o błędzie. Ale gdy wpisuję prawidłowe ....tylko to i ani rusz...

Pliiiiiissss pomóżcie ......

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.