x-kom hosting

Program do dokładnej obróbki mp3

Wrzos
utworzono
utworzono

Witam , poszukuję programu którym mógłbym dokładnie wyciąć dany fragment mp3. Sprawa by była prosta tylko że musze wyciac z 30min ścieżki dzwiękowej jakies 5s. Próbowałem już Sony Vegasem Pro 10 ale wychodzi to bardzo niedokładnie. Macie jakieś propozycje? Może posiadacie jakiś program którym mógłbym to sprawnie zrobić. Dziękuję.

Kamilkadze
komentarz
komentarz

Ja to robię właśnie Sony Vegasem ale 9 i można to zrobić z tak wielką dokładnością że chyba bardziej się nie da, nie wiem jak Ty to robisz...

lesny1993
komentarz
komentarz

Ja w takich przypadkach używam tego:
[url="http://www.dobreprogramy.pl/Audacity,Program,Windows,11826.html"]Audacity[/url]

  • Dobra wypowiedź 1
Youki
komentarz
komentarz

mp3 knife

  • Dobra wypowiedź 1
djmakus
komentarz
komentarz

Sony Sound Forge, Audacity, WaveLab itp itd ;)

  • Dobra wypowiedź 1
Wrzos
komentarz
komentarz

Dzięki wielkie panowie. Napewno coś wypróbuję : )

radekx
komentarz
komentarz

Jeśli chodzi o darmowy program, to jak powyżej koledzy pisali - dla mnie również najlepszy jest Audacity.

  • Dobra wypowiedź 1
Kamilkadze
komentarz
komentarz

Od siebie mogę polecić Rzeźnika. :)

[url="http://www.dobreprogramy.pl/Rzeznik-MPEGow,Program,Windows,11725.html"]http://www.dobreprogramy.pl/Rzeznik-MPEGow,Program,Windows,11725.html[/url]

  • Dobra wypowiedź 1
Wrzos
komentarz
komentarz

Panowie , napotkałem problem. Ściągłem i zainstalowałem Sony Sound Forge , no i ogólnie nie wiem jak go obsługiwać a na internecie nie umiem znaleść żadnych tutoriali(PL). Ale nie w tym rzecz, chodzi mi o to że jeśli zaznacze pewien kawałek i go skopiuje a następnie bedę chciał wkleić na nową czystą "kartę" to jest on przyśpieszony, poprostu jak to potem odtwarzam to dzwięk jest ewidentnie przyśpieszony. Mógł by mi ktoś to wyjaśnic jak to zrobic poprawnie? ewentualnie jeśli ktos ma namiary na jakis tutorial to też bym prosił. Przepraszam że w tym samym temacie ale nie chce zaśmiecac forum głupimi , dla was problemami.
Dziekuję : )

Kamilkadze
komentarz
komentarz

Ten program niestety nie jest darmowy i może w tym tkwi problem, że w trialu nie da się zapisać wyciętego kawałka. Spróbuj pobawić się programem Audacity, który Ci polecił lesny1933.

Wrzos
komentarz
komentarz

W tym rzecz że ja go nie zapisuje nawet. Tylko odtwarzam zaraz po wklejeniu.

  • 6 miesięcy później...
Velkan17
komentarz
komentarz

Bardzo dobrym (niestety płatnym) programem jest Adobe Audition tam możesz wpisać jaki czas i program sam naprowadza kursor.

  • 2 tygodnie później...
dawid98103
komentarz
komentarz

Jeśli chodzi o wycinanie danego fragmentu z pliku MP3 to poleca Audacity.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.