x-kom hosting

Program dla małej firmy

groszek21
utworzono
utworzono

Witam,
szukam programu do prowadzenia firmy, z aktualnego, Moja Firma od Brit-u nie mogę być zadowolony, przy sprzedaży detalicznej i bazie asortymentowej - ponad 8 000 produktów muli niesamowicie, ciężko jest prowadzić sklep z czymś takim. Nie wspomniawszy już o pracy sieciowej, która jest totalnym nieporozumieniem.
Poszukuję programu, do którego mógłbym zaimportować bazę danych w plikach Excelowskich, bo na nich opiera się MF. Programu, któremu niestraszna będzie praca wielostanowiskowa w sklepie i biurze, który będzie obsługiwał czytnik kodów. Miło by było, gdyby mógł być jednocześnie sklepem internetowym, który planuje założyć, by sprzedane produkty czy to w sklepie, czy w internecie odznaczały się automatycznie w bazie danych, ewentualnie gdyby byłby to program, który w łatwy sposób można zintegrować z obecnymi systemami sprzedaży internetowej.
Jest ktoś coś w stanie polecić?

ninja1
komentarz
komentarz

Jeżeli chodzi ci o program do prowadzenia sprzedaży to mogę ci polecić subiekt gt
ja mam takiego i nie narzekam

groszek21
komentarz
komentarz

Nie muli przy dużej bazie danych?

ninja1
komentarz
komentarz

Nie muli ja mam ok 13000 pozycji
Pobierz demo

torino
komentarz
komentarz

comarch może

  • 4 tygodnie później...
4pc
komentarz
komentarz

Nie wiem czy taki program będzie u Ciebie miał zastosowanie, ale przetestuj sobie Taskbeat.
Tutaj pod linkiem - http://www.taskbeat.pl/Cennik masz dostępny darmowy test przez 30 dni. Powiem ci w skrócie, że w ten sposób udało się nam poprawić efektywność w firmie, która ostatnio kulała. Wiadomo, że trochę czasu trzeba poświęcić na dodanie wszystkiego i poznanie programu, ale efekty przychodzą...

Morelka
komentarz
komentarz

Widziałam już kilka tekstów na jego temat – czy możecie mi powiedzieć z czego wynika to polecenie? Co to daje? Co jest w tym, czego niemożna sobie zorganizować samodzielnie?

Comarch
komentarz
komentarz (edytowane)

Polecam [url="http://www.iFaktury24.pl"]iFaktury24[/url] - gdzie fakturowanie jest całkowicie za darmo.

iFaktury24 to nowoczesny program dla jednoosobowych i małych firm. Jest to prosta w użytkowaniu aplikacja służąca do fakturowania, obsługi magazynu oraz prowadzenia prostej księgowości. Całość dostępna jest przez przeglądarkę internetową.

Trzeba przekonać się samemu jak to działa.

[img]http://storage.dobreprogramy.pl/artykuly/31391/ifaktury.jpg[/img]

Edytowane przez Comarch
4pc
komentarz
komentarz

jak to co daje? Porządek. Kiedy masz wszystkie procesy poukładane w Taskbeat to łatwiej ci jest kontrolować koszty, sprawdzać przebieg procesów, kto jak pracuje itp. Po prostu łatwiej wyłapać problemy. Nawet jeden kiepski pracownik potrafi niszczyć interes - wiem to z własnego doświadczenia.

Morelka
komentarz
komentarz

I chcesz mi powiedzieć, że niby ten program pomógł ci znaleźć tego niszczyciela? ;-) Proszę cię… a niby jak? Przecież to, że ktoś jest nierobem można zauważyć na własne oczy. Program tego nie zauważy.

clockwork
komentarz
komentarz

czemu nie? moze pomoc, nie zawsze wiadomo co robią pracownicy przy komputerach a tego typu narzędzia na pewno pomagają to egzekwować. JEśl chodzi o pytanie to ja też polecam optime

4pc
komentarz
komentarz

Morelka - zamiast od razu komentować pierwszą myślą, najpierw spróbuj dokładnie przeanalizować temat. O co chodzi?
Znajdź pracownika, który w obecności szefa olewa swoje zadania. Masz takiego? Bo ja nie. Ale kiedy analizujesz czas operacji, wykonywania zleceń i efekty tych zleceń to już widzisz, że ktoś się tutaj opierdziela. Możesz się pożegnać z nim, albo postawić jasne cele...

magisterinzynier
komentarz
komentarz

moj znajomy w firmie ma subiekta i twierdzi ze spisuje sie bardzo dobrze do wiekszosci zadań

4pc
komentarz
komentarz

Nie znam, ale możliwe. Niech szef sobie sprawdzi jeszcze Taskbeat, o którym pisałem. U mnie naprawdę było widać spore różnice pomiędzy tym, a innymi programami, jak i efektami. Niby te programy mają realizować bardzo proste funkcje, a w praltyce, tylko niewielka część z nich potrafi to robić.

Morelka
komentarz
komentarz

Rzadko to robię, ale… masz rację. Nie patrzyłam na to z tej strony. Z czystej ciekawości zobaczę jak wygląda ten Taskbeat.

4pc
komentarz
komentarz

Zobaczyć jak wygląda to moźesz po screenach. Żeby zauważyć co on daje to trzeba już naprawdę poświęcić znacznie więcej czasu, może nawet tygodnie.
To nie jest zabawka, a konkretna aplikacja, która ma pomóc w zarządzaniu interesem. Po prostu ;-)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.