x-kom hosting

Monitor Panoramiczny A Inna Rozdzielczosc

Blazkow
utworzono
utworzono

Witam.

Pytanie 1:

Chcę kupić monitor panoramiczny 19` w większości opisów jego rozdzielczość to 1440x900. Czy jeżeli będę chciał grać na niższych rozdzielczościach np 800x600 to nie będzie problemu, czy pojawią się wtedy jakieś czarne pasy zniekształcenia itp?

Pytanie 2:

Mam teraz zestaw:

Abit Nf7

AthlonXP 2000+@2,1Ghz

2gb ramu GoodRam

gf4mx440 64bit

Zasilacz Fortron fsp350

Czy zmieniając tego gf4mx na 6600GT albo r9800 mam szanse pograć w takie gry(choćby w najniższych rozdzielczościach detalach) jak"

Pes6

Civilization IV

GTA SAN ANDREAS

NFS MOST WANTED

Gothic 3

Dzieki za odp.

falcon1984
komentarz
komentarz

Ja do niedawna miałem podobnego kompa (Athlon 2000+ XP, 1GB RAM, Radeon 9600 PRO) i dało się na tym grać. Myśle, że San Andreas, PES i NFS pograsz sobie. W Gothica raczej nie...

Avers
komentarz
komentarz
Czy jeżeli będę chciał grać na niższych rozdzielczościach np 800x600 to nie będzie problemu, czy pojawią się wtedy jakieś czarne pasy zniekształcenia itp?

Nie powinny występować problemy z niższymi rozdzielczościami, raczej na pewno wszystko powinno być ok.

Czy zmieniając tego gf4mx na 6600GT albo r9800 mam szanse pograć w takie gry(choćby w najniższych rozdzielczościach detalach) jak"

Pes6

Civilization IV

GTA SAN ANDREAS

NFS MOST WANTED

Gothic 3

Jeśli zmienisz grafikę tak jak mówisz to spokojnie pograsz w PES 6, NFS Most Wanted i Carbon, San Andreas, Civilization. A Gothic powinien ruszyć na minimalnych.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.